Nasz ojciec

Abouna, Francja/Holandia/Czad 2002

Tahir i Amin dwaj afrykańscy bracia, cieszyli się na myśl o piłkarskim meczu, w trakcie którego ich ojciec miał być sędzią. Tymczasem okazuje się, że ojciec zniknął bez śladu.

  • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
  • Reżyseria: Mahamat Saleh Haroun

Nasz ojciec w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Mahamat Saleh Haroun Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Tahir i Amin dwaj afrykańscy bracia, pewnego dnia stają przed nową rzeczywistością. Chłopcy cieszyli się na myśl o piłkarskim meczu, w trakcie którego ich ojciec miał być sędzią. Tymczasem okazuje się, że ojciec zniknął bez śladu. Nie ma go w domu, nie pojawia się na boisku. Nie ma go w pracy, co więcej, nikt go tam nie widział od dwóch lat! Tahir i Amin plączą się po mieście w poszukiwaniu ojca. Odwiedzają miejsca, w których miał zwyczaj bywać. Często znajdują schronienie w sali kinowej.

Tahir i Amin dwaj afrykańscy bracia, pewnego dnia stają przed nową rzeczywistością. Chłopcy cieszyli się na myśl o piłkarskim meczu, w trakcie którego ich ojciec miał być sędzią. Tymczasem okazuje się, że ojciec zniknął bez śladu. Nie ma go w domu, nie pojawia się na boisku. Nie ma go w pracy, co więcej, nikt go tam nie widział od dwóch lat! Tahir i Amin plączą się po mieście w poszukiwaniu ojca. Odwiedzają miejsca, w których miał zwyczaj bywać. Często znajdują schronienie w sali kinowej. Pewnego wieczoru zdaje im się, że rozpoznali swojego ojca na ekranie, więc planują kradzież kopii filmu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×