Nie jesteśmy puszczalskie

Polska 2009

Dominika, Iwona i Basia na kieszonkowe zapracowały, umilając czas dużo starszym od siebie mężczyznom. Dokument opowiada o coraz częstszym zjawisku świadczenia usług seksualnych przez nastolatki.

 • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Nie jesteśmy puszczalskie w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 27.04.2010 01:30

  HBO2

 • Piątek 02.04.2010 23:25

  HBO2

 • Środa 31.03.2010 22:00

  HBO2

 • Niedziela 28.03.2010 22:30

  HBO

Opis programu

ZwińRozwiń

Dominika, Iwona i Basia to pozornie normalne dziewczyny z sąsiedztwa; najlepsze uczennice w klasie, świetnie ubrane, szczęśliwe licealistki z dobrych domów. Tak jak wszystkie nastolatki uwielbiają wspólne wypady na zakupy i długie rozmowy w kawiarniach. Różnica polega na tym, że dziewczyny na kieszonkowe ciężko zapracowały, umilając czas dużo starszym od siebie biznesmenom, panom w delegacji czy przypadkowym mężczyznom z Internetu. Dokument opowiada o coraz częściej spotykanym zjawisku świadczenia usług seksualnych przez nastolatki.

Film dokumentalny, który opowiada o coraz częściej spotykanym zjawisku świadczenia usług seksualnych przez nastolatki. Dominika, Iwona i Basia to pozornie normalne dziewczyny z sąsiedztwa. Najlepsze uczennice w klasie, świetnie ubrane, szczęśliwe licealistki z dobrych domów. Tak jak wszystkie nastolatki uwielbiają wspólne wypady na zakupy i długie rozmowy w kawiarniach. Różnica polega na tym, że dziewczyny na swoje kieszonkowe "ciężko zapracowały", umilając czas dużo starszym od siebie biznesmenom, panom w delegacji czy przypadkowym mężczyznom z Internetu. Intrygujący dokument o młodych dziewczynach, które dla pieniędzy i odrobiny dobrej zabawy gotowe są pójść do łóżka z dużo starszymi mężczyznami. Autorką filmu jest Athena Sawidis, z pochodzenia Greczynka, która wcześniej wyreżyserowała takie dokumenty, jak m.in. Dorosłe dzieci alkoholików, Zakazani milicjanci, Zabić go!, czy Szkoła bicia. Jest również współscenarzystką i współrealizatorką Kochaj mnie, dokumentalnej telenoweli uhonorowanej nagrodą "Optimus Hominum" za "propagowanie działalności humanitarnej".

Komentarze

Skomentuj
 • bubu (gość)

  Zerżnięte z "Galerianek"....a swoją drogą....>>>to<<< nie mydło jak chcą niech sie bzykają ...tylko po co pokazywać to w TV?

  26.04.2010 20:14
 • -.- (gość)

  haah nie sie szma** za drobniaki XD nie nei sa puszczalskie XD

  30.03.2010 02:04
 • penio (gość)

  ...agi napisał:

  bitches

  jestes jestes nie oszokuj sie:)zdzireczko kochana zostawilas blyszczyk na moim wacku:)

  29.03.2010 01:18
 • penio (gość)

  ...agi napisał:

  bitches

  jestes jestes nie oszokuj sie:)zdzireczko kochana zostawilas blyszczyk na moim wacku:)

  29.03.2010 01:18
 • agi (gość)

  bitches

  28.03.2010 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×