Nie kłam, kochanie

Nie kłam, kochanie, Polska 2008

Ania jest zauroczona przystojnym Marcinem. Ten, po okresie finansowej prosperity, traci pracę i pieniądze. Młodzieńca może uratować tylko bogata ciotka, która wsparłaby go, gdyby przedstawił jej żonę.

 • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Komedia romantyczna
 • Reżyseria: Piotr Wereśniak

Nie kłam, kochanie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Piotr Adamczyk jako Marcin Paprocki
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska jako Ania
 • Grażyna Szapołowska jako mama Marcina
 • Beata Tyszkiewicz jako Nela, ciocia Marcina
 • Magdalena Schejbal jako Magda
 • Tomasz Karolak jako Paweł
 • Sławomir Orzechowski jako Marian Paprocki
 • Rafał Cieszyński jako Adam

Więcej »

Twórcy

 • Ilona Łepkowska Scenariusz
 • Teresa Ryłko-Szymańska Producent
 • Maciej Zieliński Muzyka
 • Milenia Fiedler Montaż
 • Piotr Wereśniak Reżyseria
 • Jarosław Żamojda Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej swoją żonę.

Młoda i wrażliwa Ania (Marta Żmuda Trzebiatowska) ma tylko jedno marzenie: poznać wreszcie mężczyznę, który ją pokocha. Póki co, dziewczyna zadowala się rozmowami z roślinami. Marcin (Piotr Adamczyk), przystojniak z klasą, od razu wpada jej w oko. Wielbiciel kosztownych rozrywek i krótkich znajomości nie dostrzega jednak skromnej buzi. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, gdy beztroski bawidamek traci pracę i wpada w tarapaty finansowe. Szczęśliwie na horyzoncie pojawia się łatwe i jakże oczywiste rozwiązanie: ciocia Nela z Anglii! Z niewyobrażalnym wręcz majątkiem - i tylko jednym marzeniem. Ostatnie chwile życia ciocia pragnie spędzić z Marcinem... i jego żoną.

Komentarze

Skomentuj
 • Wg oszacowań niemieckich służb z 1 mln nielegalnych imigrantów z lat 2014-2016 ok. 3% to uchodźcy, głównie chrześcijanie, w tym kobiety i dzieci. Reszta to imigranci, SAMI ISLAMSCY MĘŻCZYŹNI. Tylko 10% z tego miliona ma stałą pracę, 40% ma już założone kartoteki policyjne za działalność KRYMINALNĄ. Wg statystyk islamskich co piąty islamista uważa, że KOBIETA NIE MA DUSZY. Czy nielegalny imigrant to wg Niemiec "inwentarz", który można wywieźć do innych krajów? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wiadomosci Dziennik swiat artykuly 9225285, PRZESTEPCZOSC KLANOWA w Niemczech rosnie w sile MSW ma pomysl jak ro

  (Dziennik to dla PO tzw. "wolne media")

  ---

  To te 40% Niemcy chcą wepchnąć Polsce i innym krajom. A co Tusk o tym: "To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi". Pokazywali to w polskich TV. "Zmienił zdanie" gdy słupki sondażowe okazały się nieprzychylne nielegalnym imigrantom. A po wyborach zrobi, co mu Berlin🇩🇪 każe - jak poprzednio gdy rządził. Skąd wiem? Patrz komentarz niżej "Dlaczego PO postanowiło nie pozywać założyciela PO Piskorskiego ...".

  Nie za darmo dają emeryturę z Brukseli dwa razy większą niż pensja obecnego premiera czy prezydenta RP...

  Pokazali też w polskiej telewizji jednego z tych tuskowych "biednych" w Berlinie: "Jestem tutaj. Kosztowało mnie to 10 000 dolarów, ale jestem". Komu zapłacił?

  ---

  Jak bardzo boją się tych faktów tutejsi platformiarze usiłujący przykryć je powtarzanymi wulgaryzmami? Policzcie, ile razy je wpisali.

  03.09.2023 07:59
 • Dlaczego PO postanowiło nie pozywać założyciela PO Piskorskiego za jego książkę i nie komentować tej książki? Czy przeszkadza im opis prawdziwej twarzy Tuska? Czy to, że zakładał partię za nielegalne pieniądze od niemieckiej partii CDU? W zamian za co? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wmeritum PO niemiecka partia dla Polakow 115883

  ---

  Czy Tusk kiedykolwiek stwierdził, że Polsce jako państwu należą się odszkodowania wojenne od Niemiec? No właśnie...

  Film dokumentalny o książce Piskorskiego był kilkukrotnie wyświetlany w polskiej telewizji, w nim m.in. komentarz Olechowskiego - kolejnego obok Piskorskiego założyciela PO.

  ---

  Jak bardzo boją się tych faktów tutejsi platformiarze usiłujący przykryć je powtarzanymi wulgaryzmami? Policzcie, ile razy je wpisali.

  03.09.2023 07:58
 • Urzędnicy UE w polskich TV: "Przyjmiecie imigrantów od Niemiec, albo będziecie płacić". Gdy polskie TV pokazały policję francuską broniącą się przed dobrze zorganizowanymi gangami, Tusk na czas wyborów "zmienia zdanie" o imigrantach i wygłasza w internecie przemówienia anty-imigracyjne, a TVN wymyśla hasło, które powtarza do znudzenia: "temat nie istnieje" - czego się boi? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wiadomosci dziennik swiat artykuly 9225285, PRZESTEPCZOSC KLANOWA w Niemczech rosnie w sile MSW ma pomysl jak ro

  (Dziennik to tzw. "wolne media" dla PO)

  ---

  Tusk nie mówi o nielegalnych imigrantach, z którymi teraz mają problem Niemcy i Francja, tylko o legalnych pracownikach sezonowych. Ilość faktycznie przyjętych pracowników w czasach rządów PO porównuje z ilością podań o przyjęcie do Polski w czasach rządów PiS. Czy to nie kolejne zwykłe kłamstwo Tuska?

  Nie bierze się za darmo emerytury z Brukseli dwa razy większej niż pensja obecnego premiera czy prezydenta RP, i nie za darmo przywiozło się z Brukseli miliony...

  Jak bardzo boją się tych faktów boi się tutejsi platformiarze usiłujący przykryć je powtarzanymi wulgaryzmami?

  03.09.2023 07:55
 • Degrengolada w komentarzach zwłaszcza od czasu napaści faszystowskiej Rosji na Ukrainę to nie tylko "praca" POlitruków Tuska, ale i ruskich🇷🇺 "komentatorów", którzy - ciekawostka - chcą, żeby w Polsce rządziło PO (gość)

  Często udają Polaków-antysemitów, piszą z błędami ortograficznymi i stylistycznymi, znają kacapską literaturę, historię, kinematografię. Niekiedy piszą jawnie jak "stepowy" - wpisz w wyszukiwarkę "telemagazyn stepowa milosc rosyjskie seriale znikaja z tvp niedostepne beda rowniez rosyjskie kanaly 97282":

  "stepowy (gość)

  po co wycofaliście ten serial? To nie jest tylko rosyjski ale też ukraiński. Gaz i ropa rosyjska to dobra a serial to już nie. Lepiej wznówcie emisje jak i tak macie wykupione emisje bo i tak nie odzyskacie kasy za wykupienie go

  07.03.2022 18:14"

  ---

  Czasem wpisują brednie lub wulgaryzmy, "żeby przesunąć", jak szczerze przyznał "Andy" z 27.08.2023 18:45 ==> wpisz w wyszukiwarkę "telemagazyn pl film mumia-2462940":

  "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  ---

  Druga grupa to płatni "komentatorzy", nierzadko zza niemieckiej🇩🇪 granicy. Wpisz w wyszukiwarkę "naszeblogi 41923 proceder werbowania agentow trolli w sieci". Pod tym artykułem jest komentarz oznaczony "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec" - kłamanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 ojro🇩🇪.

  02.09.2023 20:22
 • Twardy korzeń (gość)

  Bardzo lubie ten film. Jakiś czas temu oglądałem go w łóżku z CZUBIS PENIS i tak go wykotlowalem w anal ze az kiche mu obiłem 😍 lubie jak CZUBIS zakłada stringi i wypina w nich zadnice 🥰 mówię do niego zdrobniale CWELUŚ, a on tylko sie cieszy 😄

  28.08.2023 17:48
 • X (gość)

  Polskie gowno dno Badziewie kicz tv

  08.06.2023 22:32
 • Elka (gość)

  Kolejny rodzimy gniot, z przepłacanymi "gwiazdami" i zapewne z wykorzystaniem publicznych pieniądzy przeznaczonych na krzewienie kultury i sztuki

  28.03.2023 21:28
 • Czubis penis ® (gość)

  Nie klam kochanie, chodz tu moja babciu na ostre ruchanie. Otwory dwa przetrzepie na koncu do japy sie strzepie, wychlastam penisem po czole jakie to przyjemne, o zesz kurwa ja pierdole !

  28.03.2023 21:04
 • bara bara Barbara

  co za kurwa ohydny psi stolec - skąd oni forsę wzięli, żeby takie gówno skręcić, kurwa, dajcie mi pistolet !!

  17.11.2022 23:09
 • Eva (gość)

  Fajny film, romans i dobrze się ogląda.

  10.09.2022 00:21
 • DNO (gość)

  Znów ten debil Adamczyk..co za gówno! jak mawiała gimbaza

  19.08.2022 11:27
 • Betki (gość)

  Uwielbiam :)

  02.04.2022 21:55
 • Dgf (gość)

  Nudne denerwujące romansidlo czyli mega produkcja polskie guwno

  03.09.2020 17:00
 • jjjjj (gość)

  Tytuł ,,Czego dusza zapragnie''

  07.02.2020 15:07
 • Gość (gość)

  A jaki tytuł ma film, który jest wyświetlany za 'nie klam kochanie '??

  06.02.2020 22:25
 • Aniqa11 (gość)

  No i gdzie ten film????

  06.02.2020 22:16
 • Klara (gość)

  Aha... to chyba nie ten film. Brawo!😂😂

  06.02.2020 22:13
 • Megi (gość)

  No i gdzie ten film?

  06.02.2020 21:54
 • Aga (gość)

  Chyba filmy wam się pomyliły

  06.02.2020 21:42
 • kiniomen (gość)

  dobra komedia to produkcja takiego czegoś

  08.11.2018 20:30
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.2 Głosów: 9

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×