Nie takie dzikie...

In from the wild, Francja 2018

Marie-Noëlle jest legendarną treserką dzikich zwierząt. Po raz pierwszy można zobaczyć od środka teren jej prywatnego rezerwatu pod Awinionem i ujrzeć, w jaki sposób wychowuje się od małego zwierzęta.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Jackie Bastide

Nie takie dzikie... w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Jackie Bastide Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Marie-Noëlle jest legendarną już dziś treserką dzikich zwierząt, która przez wiele lat dostarczała na plan filmów dokumentalnych i fabularnych podopiecznych. Po raz pierwszy można zobaczyć od środka teren jej prywatnego rezerwatu pod Awinionem i ujrzeć, w jaki sposób wychowuje się od małego zwierzęta tak, by pozostały dzikie i niezależne od człowieka.

Czy da się sprawić, aby dzikie zwierzę w obecności człowieka nie stanowiło zagrożenia, a jednocześnie nie uciekać się przy tym do sztuczek tresury? Tę ciekawą umiejętność posiadła Marie-Noëlle i oto jej historia. Marie-Noëlle jest legendarną już dziś treserką dzikich zwierząt, która przez wiele lat dostarczała na plan filmów dokumentalnych i fabularnych swych podopiecznych. Po raz pierwszy możemy zobaczyć od środka teren jej prywatnego rezerwatu pod Awinionem i ujrzeć, w jaki sposób wychowuje się od małego zwierzęta tak, by pozostały dzikie i niezależne od człowieka..

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×