Niebezpieczny cyberświat

Stacey Dooley Investigates: Saving the Cyber Sex Girls, Wielka Brytania 2015

Filipiny są światową stolicą cyberseksu, który urósł do rangi biznesu wartego biliony dolarów. Tysiące młodych dziewczyn jest wykorzystywanych online przez przestępców seksualnych z całego świata.

 • Gatunek: Film dokumentalny
 • Prowadzący: Stacey Dooley

Niebezpieczny cyberświat w telewizji

ZwińRozwiń
 • Poniedziałek 11.07.2016 22:55 Odcinek 14 (Sezon 7)

  TVN Style

 • Niedziela 10.07.2016 21:15 Odcinek 14 (Sezon 7)

  TVN Style

 • Piątek 08.07.2016 20:30 Odcinek 14 (Sezon 7)

  TVN Style

Multimedia

Prowadzący

 • Stacey Dooley

Twórcy

 • Elena Andreicheva Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Filipiny są światową stolicą cyberseksu, który urósł do rangi biznesu wartego biliony dolarów. Tysiące młodych dziewczyn jest wykorzystywanych online przez przestępców seksualnych z całego świata. Ofiarami padają także kilkuletnie dzieci. Dziennikarka Stacey Dooley przygląda się problemowi z bliska. Towarzyszy policjantom i pracownikom fundacji, którzy walczą z wykorzystywaniem nieletnich w sieci. Rozmawia z ofiarami i przeprowadza konfrontację z osobami, które czerpią korzyści z procederu.

W Filipinach kawiarenki internetowe znajdują się na każdym rogu ulicy i cieszą się niezwykłą popularnością. To właśnie ten kraj jest światową stolicą cyberseksu. Ta gałąź przemysłu jest już warta biliony dolarów. Tysiące młodych dziewczyn jest wykorzystywanych online przez przestępców seksualnych z całego świata. Niestety ofiarami powszechnego dostępu do Internetu padają także ośmioletnie dzieci. Dziennikarka Stacey Dooley przygląda się temu zjawisku z bliska. Towarzyszy policjantom i pracownikom fundacji, którzy walczą z wykorzystywaniem seksualnych nieletnich w sieci. Rozmawia z ofiarami i konfrontuje się ze sprawcami. Szokujący dokument!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×