Niemieccy neonaziści

The Germany's New Nazis,

Gwałtowny, skrajny, prawicowy ekstremizm w Niemczech osiągnął najwyższy poziom od czasu upadku Trzeciej Rzeszy, z rekordową liczbą ataków na osoby ubiegające się o azyl i ich zwolenników.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Niemieccy neonaziści w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Gwałtowny, skrajny, prawicowy ekstremizm w Niemczech osiągnął najwyższy poziom od czasu upadku Trzeciej Rzeszy, z rekordową liczbą ataków na osoby ubiegające się o azyl i ich zwolenników. Dziennikarze spędzili sześć miesięcy w Freital, małym miasteczku położonym w sercu nowej fali skrajnie prawicowego terroru. W czasie kiedy Niemcy decydują o rządzie, film odkrywa, jak bardzo Niemcy wciąż nawiedza nazistowskie dziedzictwo, a skrajnie prawicowe poglądy znów stają się głównym nurtem.

Gwałtowny, skrajny, prawicowy ekstremizm w Niemczech osiągnął najwyższy poziom od czasu upadku Trzeciej Rzeszy, z rekordową liczbą ataków na osoby ubiegające się o azyl i ich zwolenników. Dziennikarze Panoramy spędzili sześć miesięcy w Freital, małym miasteczku położonym w sercu nowej fali skrajnie prawicowego terroru. W czasie kiedy Niemcy decydują o swoim rządzie, ten film odkrywa, jak bardzo Niemcy wciąż nawiedza nazistowskie dziedzictwo, a skrajnie prawicowe poglądy znów stają się głównym nurtem. Na całym świecie skrajnie prawicowi ekstremiści pokazują już swoją siłę na marszach, z Charlottesville w Stanach Zjednoczonych, na przedmieścia Paryża i na ulice Manchesteru. Jak bardzo powinniśmy się martwić widokiem skrajnej prawicy w najpotężniejszym kraju Europy?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×