Niewolnicy ISIS

Slaves of ISIS, Francja 2015

Byli niewolnicy ISIS i ci, którzy pomagają uwięzionym, opowiadają o losie ludzi z terenów kontrolowanych przez kalifat. Codziennie setki z nich uciekają do Kurdystanu, by przedostać się do Europy.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Kamal Redouani

Niewolnicy ISIS w telewizji

ZwińRozwiń
  • Wtorek 04.10.2016 03:30

    TVP 2

  • Wtorek 04.10.2016 00:10

    TVP 2

Multimedia

Twórcy

  • Kamal Redouani Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kobiety i dzieci, które znajdują się na terenach opanowanych przez ISIS, stają się niewolnikami. Codziennie setki z nich uciekają do Kurdystanu. Wśród nich są dziewczynki i młode kobiety sprzedawane bojownikom ISIS jako obiekty seksualne oraz chłopcy (często 4- i 6-latki), którzy trafili do szkół mudżahedinów trenujących zabójców, tzw. młode lwy kalifatu. Niektórym z nich udało się uciec, innych wykupili Kurdowie. Byli niewolnicy ISIS i ci, którzy pomagają uwięzionym, opowiadają o losie ludzi z terenów kontrolowanych przez kalifat.

Kobiety i dzieci, które znajdują się na terenach opanowanych przez ISIS, stają się niewolnikami. Setki z nich, po traumatycznych przejściach, codziennie uciekają z dawnych terytoriów Syrii i Iraku do Kurdystanu, skąd mają nadzieję przedostać się do Europy. Wśród nich są dziewczynki i młode kobiety sprzedawane bojownikom ISIS jako obiekty seksualne, oraz mali chłopcy (często 4 - 6 - latki), którzy trafili do szkół Mudżahedinów trenujących zabójców, tzw. młode lwy kalifatu. Niektórym z nich udało się uciec samodzielnie, innych wykupili Kurdowie, płacąc wysokie okupy. Byli niewolnicy ISIS i ci, którzy pomagają uwięzionym przedostać się na terytoria poza władaniem kalifatu, opowiadają o losie ludzi zamkniętych na terytoriach, znajdujących się pod kontrolą czarnej flagi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×