Niewygodna prawda 2

An Inconvenient Sequel: Truth To Power, USA 2017

Al Gore powraca, aby opowiedzieć o niestrudzonej walce ze zmianami klimatu. Jeździ po świecie, szkoli armię aktywistów, którzy działają na rzecz rozwoju alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.

  • Czas trwania: 94 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Bonni Cohen, Jon Shenk

Multimedia

Obsada

  • Al Gore

Twórcy

  • Bonni Cohen Reżyseria
  • Jon Shenk Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Były wiceprezydent USA Al Gore powraca, aby opowiedzieć o niestrudzonej walce ze zmianami klimatu. Jeździ po świecie, szkoli armię aktywistów, którzy działają na rzecz rozwoju alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Kamery śledzą go w pracy i w czasie wolnym. Gore w inspirujący i chwilami zabawny sposób opowiada o walce o dobro planety, wierząc, że uda mu się wygrać lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Były wiceprezydent USA, Al Gore, powraca, aby opowiedzieć o swojej niestrudzonej walce ze zmianami klimatu. Jeździ po całym świecie, szkoli armię aktywistów, którzy działają na rzecz rozwoju alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Kamery śledzą go w pracy i w czasie wolnym. Gore w inspirujący i chwilami zabawny sposób opowiada o swojej walce o dobro naszej planety, wierząc, że uda mu się wygrać lepszą przyszłość dla przyszłych pokoleń. Druga część obsypanego nagrodami filmu Niewygodna prawda mówiącego o niebezpieczeństwach związanych z pogłębianiem się globalnego ocieplenia. Sequel pokazuje dalsze działania Ala Gore'a na rzecz stworzenia lepszych warunków do życia na Ziemi. Reżyserii obrazu podjęli się Bonni Cohen (The Rape of Europa) oraz Jon Shenk (Prezydent nowej Atlantydy), którzy przez swoją twórczość starają się propagować ekologię. Produkcja została wyróżniona nominacją do BAFTY.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×