Nocny prześladowca

Original Night Stalker, 0

Nocny prześladowca dokonał 50 napaści na tle seksualnym w Północnej Kalifornii i co najmniej 10 morderstw w Południowej Kalifornii. Twórcy rozmawiają z osobami, którym udało się przeżyć atak.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Nocny prześladowca w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W latach 1976?1986 nocny prześladowca dokonał 50 napaści na tle seksualnym w Północnej Kalifornii i co najmniej 10 morderstw w Południowej Kalifornii. Po sprawdzeniu DNA i połączeniu wyników badań z tymi zbrodniami wyłonił się portret okrutnego i sadystycznego mordercy, który mordował ofiary na tle seksualnym. Do dziś nie wiadomo, czy zabójca jeszcze żyje. Twórcy filmu rozmawiają z tymi, którym udało się przeżyć atak prześladowcy, z rodzinami jego ofiar i z przedstawicielami prawa.

W latach 1976?1986 Nocny prześladowca dokonał 50 napaści na tle seksualnym w Północnej Kalifornii i co najmniej 10 morderstw w Południowej Kalifornii. Po sprawdzeniu DNA i połączeniu wyników badań z tymi zbrodniami wyłonił się portret okrutnego i sadystycznego mordercy, który mordował swoje ofiary na tle seksualnym. Do dziś nie wiadomo, czy zabójca jeszcze żyje. Twórcy filmu rozmawiają z tymi, którym udało się przeżyć atak Nocnego prześladowcy, z rodzinami jego ofiar i z przedstawicielami prawa. Czy uda się choć trochę zbliżyć do odkrycia tajemnicy tego najbardziej okrutnego seryjnego mordercy wszech czasów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×