Nowy dom Bloo

Foster's Movie: House of Bloo's, USA 0

Pewnego dnia mama Maksa stwierdza, że ten jest za duży, by przyjaźnić się z wymyślonym przyjacielem. Maks odnajduje dom pani Foster dla wymyślonych przyjaciół.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Craig McCracken

Nowy dom Bloo w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Craig McCracken Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Maks jest wrażliwym i nieśmiałym ośmiolatkiem, którego wymyślony przyjaciel ma na imię Blusik. Gdy pewnego dnia mama Maksa stwierdza, że chłopiec jest za duży, by przyjaźnić się z Blusikiem, Maks odnajduje dom pani Foster dla wymyślonych przyjaciół. Udaje mu się przekonać panią Foster, aby przyjęła pod swój dach przyjaciela, martwi się jednak, że może on zostać zaadoptowany przez inne dziecko. Pani domu i jej podwładni zgadzają się, by Maks go odwiedzał.

Pewnego razu żył sobie 8-letni Maks. Miał on zmyślonego przyjaciela Blooregarda Q. Kazoo (w skrócie Bloo) oraz starszego brata Tadka, który za wszelką cenę chciał się pozbyć jego i jego zmyślonego przyjaciela. Wkrótce mama chłopca powiedziała mu, że jest już za duży na posiadanie zmyślonego przyjaciela i musi pozbyć się Bloo. Wtedy ten odnalazł Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Tam on i Bloo poznali trójkę zmyślonych przyjaciół - Chudego, Eduardo i Koko, gosposię domu - Frankę, jego prezesa - Pana Zająca (również zmyślonego przyjaciela), właścicielkę - Panią Foster oraz najmniej lubianego mieszkańca - zmyśloną przyjaciółkę Księżną. Dom okazał się idealnym miejscem dla Bloo. Lecz każdy jego mieszkaniec może zostać zaadoptowany, a żeby Bloo nie trafił w ręce innej rodziny, Maks musi go codziennie odwiedzać. Chłopiec obiecuje przyjść jutro i idzie do własnego domu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×