O królu, który chciał kupić tęczę

Polska 2007

Król Merkantyliusz uważał, że wszystko można kupić za pieniądze. Pewnego dnia ukochana córka Kocia powiedziała, że znudziły jej się zabawki i chciałaby tęczę. Król zaczął poszukiwania sprzedawcy tęcz.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Film animowany

O królu, który chciał kupić tęczę w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 23.12.2012 08:35

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Król Merkantyliusz uważał, że wszystko na świecie można kupić za pieniądze. Pewnego dnia ukochana córka Kocia powiedziała, że znudziły jej się zabawki i chciałaby tęczę. Król natychmiast zaczął poszukiwania sprzedawcy tęcz. Niestety, nie było to łatwe zadanie. Znalazł tylko oszusta, który za worek pieniędzy obiecał, że przyniesie prawdziwą tęczę.

Król Merkantyliusz uważał, że wszystko na świecie można kupić za pieniądze. A miał ich rzeczywiście dużo. Więc, gdy pewnego dnia jego ukochana córeczka Kocia powiedziała, że znudziły jej się wszystkie zabawki, i że chce tęczę, król natychmiast zaczął szukać sprzedawcy tęcz. Niestety, nie było to łatwe zadanie. Znalazł co prawda oszusta, który za wielki worek pieniędzy obiecywał, że przyniesie najprawdziwszą tęczę, ale nie była to prawda. Co więc zrobi król, aby spełnic marzenie Koci?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×