O ojcach i synach

Of Fathers and Sons, Niemcy/USA/Syria/Liban/Holandia/Katar 2018

W cieniu wojny rewolucjonistów z al-Assadem dorasta najmłodsze pokolenie bojowników dżihadu - pozbawione dzieciństwa, poddawane praniu mózgów i morderczym treningom.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Talal Derki

O ojcach i synach w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Talal Derki Scenariusz
  • Talal Derki Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Reżyser filmu "Powrót do Homs", pokazującego radykalizację osób sprzeciwiających się dyktaturze al-Assada, ponownie odwiedził rodzinny kraj. Udało mu się zdobyć zaufanie rodziny islamskiego fundamentalisty i spędzić w jego domu ponad dwa lata. Talal Derki sfilmował codzienność i walkę z wrogiem. W cieniu toczącej się wojny dorasta najmłodsze pokolenie bojowników dżihadu - pozbawione dzieciństwa, poddawane praniu mózgów i morderczym treningom.

Jak wygląda z bliska życie dżihadystów? Po filmie "Powrót do Homs", który pokazywał radykalizację buntu przeciwko dyktaturze al - Assada, reżyser ponownie odwiedził rodzinny kraj. Udało mu się zdobyć zaufanie rodziny islamskiego fundamentalisty, z którą spędził ponad dwa lata, filmując domową codzienność i walkę z wrogiem. W cieniu toczącej się wojny dorasta najmłodsze pokolenie bojowników dżihadu pozbawione dzieciństwa, poddawane praniu mózgów i morderczym treningom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×