Oblicze miłosierdzia

The Face of Mercy, USA 2016

Film przedstawia sylwetkę polskiej zakonnicy ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Faustyny Kowalskiej, wizjonerki, mistyczki i stygmatyczki, kanonizowanej przez papieża Jana Pawła II.

  • Czas trwania: 58 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: David Naglieri Naglieri

Oblicze miłosierdzia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • David Naglieri Naglieri Reżyseria
  • George Hosek Zdjęcia
  • Sean Beeson Muzyka
  • Marc Boudignon Montaż

Opis programu

ZwińRozwiń

Film przedstawia sylwetkę polskiej zakonnicy ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Faustyny Kowalskiej - wizjonerki, mistyczki i stygmatyczki, kanonizowanej przez papieża Jana Pawła II. Dokument prezentuje wiedzę teologiczną i historyczną o znaczeniu miłosierdzia, szczególnie we współczesnym świecie.

Film dokumentalny, którego głównym tematem jest miłosierdzie. Poznamy historię i znaczenie Bożego Miłosierdzia w naszych burzliwych czasach. Papież Franciszek zainspirował miliony, zachęcając do przyjęcia Miłosierdzia, które przynosi nadzieję, uzdrowienie i przebaczenie dla biednych, chorych i nieszczęśliwych ludzi na całym świecie. W wersji anglojęzycznej narratorem w filmie jest amerykański aktor James Caviezel, odtwórca roli Jezusa w filmie Mela Gibsona "Pasja". Poznamy bliżej sylwetkę polskiej siosty Faustyny Kowalskiej, wizjonerki, którą Jan Paweł II kanonizował. Film zrealizowany w formacie 4K. Łączy w sobie wiedzę zarówno teologiczną, jak i historyczną. Prezentuje oblicze miłosierdzia we współczesnym świecie po to, by zmieniać nasz świat. Producent: Knights of Columbus 2016.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×