Ofiary potrąceń

Hit and Run,

Dokument pokazuje, jak wygląda życie pokrzywdzonych w wypadkach samochodowych. Znalezienie sprawców nie jest proste. Dla ofiar i ich rodzin to często lata cierpienia, frustracji i tłumionej agresji.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Ofiary potrąceń w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Każdego roku w Wielkiej Brytanii ma miejsce ponad szesnaście tysięcy potrąceń połączonych z ucieczką sprawcy z miejsca wypadku. Ich skutkiem są ciężkie obrażenia ciała lub śmierć. Znalezienie sprawców nie jest proste. Dla ofiar wypadków i ich rodzin to często lata cierpienia, frustracji i tłumionej agresji. Dokument pokazuje, jak wygląda życie pokrzywdzonych w wypadkach samochodowych.

Każdego roku w Wielkiej Brytanii ma miejsce ponad szesnaście tysięcy potrąceń połączonych z ucieczką sprawcy z miejsca wypadku. Ich skutkiem są ciężkie obrażenia ciała lub śmierć. Policja musi naprawdę się wykazać, żeby znaleźć sprawców. Dla ofiar wypadków i ich rodzin to często lata cierpienia, frustracji i tłumionej agresji. Wstrząsający dokument "Ofiary potrąceń" pokazuje jak naprawdę wygląda życie pokrzywdzonych w wypadkach samochodowych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.5 Głosów: 11

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×