Ostatnia szansa lemurów z Madagaskaru

Last Chance for Madagascar's Lemurs, Francja 2013

Dużo zwierząt żyje na krawędzi wyginięcia, ale lemury z Madagaskaru są prawdopodobnie najbardziej zagrożonym gatunkiem na Ziemi. Wynika to z tego, że ludzie polują na nie i niszczą ich siedliska.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Sandra Rude

Ostatnia szansa lemurów z Madagaskaru w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Sandra Rude Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dużo zwierząt żyje na krawędzi wyginięcia, ale lemury z Madagaskaru są prawdopodobnie najbardziej zagrożonym gatunkiem na Ziemi. Wynika to z tego, że ludzie polują na nie i niszczą ich siedliska. Lemury z Madagaskaru i ludzcy mieszkańcy wyspy muszą nauczyć się koegzystować, inaczej ssaki te znikną z powierzchni planety.

Lemury, symbol Madagaskaru są na skraju całkowitego wyginięcia. Ludzie i zwierzęta muszą się nauczyć koegzystować w naturze niszczonej przez człowieka. Dużo zwierząt na naszej planecie żyje na krawędzi wyginięcia, ale lemury z Madagaskaru są prawdopodobnie najbardziej zagrożonym gatunkiem na Ziemi. Wynika to z tego, że ludzie polują na nie i niszczą ich siedliska. Lemury z Madagaskaru i ludzcy mieszkańcy wyspy muszą nauczyć się koegzystować, inaczej ssaki te znikną z powierzchni planety.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×