Ostrzeżenie przed wstrząsami

Announce Earthquakes, Argentyna 2014

Mieszkańcy miasta w Argentynie są zszokowani serią tajemniczych samobójstw nastolatków. Mariano jest jedną z osób, które tragedia dotknęła osobiście - jego siostra odebrała sobie życie.

  • Czas trwania: 68 minut, Gatunek: Dramat psychologiczny
  • Reżyseria: Rocio Caliri, Melina Marcow

Ostrzeżenie przed wstrząsami w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

  • Jose Morales
  • Agustina Guerra
  • Rosario Traico

Twórcy

  • Rocio Caliri Reżyseria
  • Melina Marcow Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Mieszkańcy miasta w Argentynie są zszokowani serią tajemniczych samobójstw nastolatków. Mariano jest jedną z osób, które tragedia dotknęła osobiście - jego siostra odebrała sobie życie. Chłopak postanawia przyłączyć się do szkolnego zespołu, w którym młodzi ludzie wyrażają tęsknotę za bliskimi poprzez muzykę.

Film z pewnością spodoba się tym, którzy cenią kino niezależne o profilu eksperymentalnym, które potrafi prowokować i stawiać wyzwania. Pierwszy wspólny film reżyserskiego duetu, Roccio Caliri i Melina Marcow oparty jest na prawdziwej historii. Pewne miasto w północnej Argentynie szokuje seria tajemniczych samobójstw nieletnich mieszkańców. Jedną z osób dotkniętych tą tragedią jest nastolatek Mariano, którego siostra odebrała sobie życie. Mariano postanawia przyłączyć się do szkolnego zespołu muzycznego, w którym młodzi ludzie, którzy stracili rodzeństwo zachęcani są, by wyrażać swą żałobę poprzez muzykę. Ci, którzy pozostali przy życiu cierpią najbardziej, gdyż samobójstwo rodzeństwa odebrało im młodzieńczą niewinność. Celem szkolnego projektu jest wsparcie psychiczne młodzieży dotkniętej tragedią, ale również izolowanie jej od świata, tak jakby była nosicielem jakiejś dziwacznej choroby.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×