Oszukać śmierć

Return From the Dead, Wielka Brytania

Doktor Steven Laureys bada ludzką świadomość. Przeprowadza eksperyment, podczas którego pacjenci odczują symptomy śmierci klinicznej.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Oszukać śmierć w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Światło na końcu tunelu, spotkania z bytami duchowymi - to zjawiska znane z relacji osób, które doświadczyły śmierci klinicznej (NDE). Dla niektórych są one argumentem przemawiającym za tym, że istnieje życie po śmierci. W programie neurolog, doktor Steven Laureys, wyjaśnia naturę tych zjawisk, poddając się eksperymentom przygotowanym tak, by wywoływały symptomy NDE. Efekty tych badań mogą stać się przyczynkiem do wyjaśnienia jednej z największych zagadek - co jest źródłem ludzkiej świadomości.

Światło na końcu tunelu, spotkania z bytami duchowymi… To niektóre ze zjawisk znanych z relacji osób, które doświadczyły śmierci klinicznej (NDE). Dla niektórych są one argumentem przemawiającym za tym, że istnieje życie po śmierci. W programie neurolog, doktor Steven Laureys, wyjaśnia naturę tych zjawisk, poddając się eksperymentom przygotowanym tak, by wywoływały symptomy NDE. Efekty tych badań mogą stać się przyczynkiem do wyjaśnienia jednej z największych zagadek - co jest źródłem ludzkiej świadomości. "Doktor Steven Laureys bada ludzką świadomość. Przeprowadza eksperyment, podczas którego pacjenci odczują symptomy śmierci klinicznej."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×