Państwo Islamskie - zbrodnie i terror

Inside IS - The Unholy War, Niemcy 2015

Dokument przedstawia historię powstania i rozwoju Państwa Islamskiego. Dziennikarze niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" dotarli do tajnych dokumentów przedstawiających strukturę i strategię ISIS.

  • Czas trwania: 43 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Peter Hell, Andreas Lünser

Państwo Islamskie - zbrodnie i terror w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Peter Hell Reżyseria
  • Andreas Lünser Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia historię powstania i rozwoju Państwa Islamskiego, którego głównym teoretykiem i strategiem był Hadżi Bakr. Samozwańczy "święci wojownicy" utworzyli na terenach Iraku i Syrii pseudopaństwowy organizm. Ofiarą przemocy ze strony dżihadystów padły dziesiątki tysięcy osób. Dziennikarze niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" dotarli do tajnych dokumentów przedstawiających strukturę i strategię ISIS.

Film przedstawia historię powstania i rozwoju tzw. Państwa Islamskiego, którego głównym teoretykiem i strategiem był Hadżi Bakr. Samozwańczy "święci wojownicy" utworzyli na terenach Iraku i Syrii quasi - państwowy organizm, w którym panuje skrajny terror. Ofiarą przemocy islamistycznych dżihadystów padły już dziesiątki tysięcy osób. Niemiecki tygodnik Der Spiegel dotarł do tajnych dokumentów, przedstawiających strukturę i strategię tej terrorystycznej organizacji. Poznajemy dzieje tzw. Państwa Islamskiego i sposoby walki różnych ugrupowań, działających na terenie Syrii oraz Iraku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×