Pełzaki w Paryżu

Rugrats in Paris: The Movie - Rugrats II, USA 2000

Nastoletni Chuckie niepokoi się o ojca, który od dłuższego czasu nie ma narzeczonej. Tymczasem chłopiec chciałby mieć nową mamę. Jego tata zaczyna więc umawiać się na randki.

 • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Film animowany
 • Reżyseria: Stig Bergqvist, Paul Demeyer

Pełzaki w Paryżu w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 06.04.2010 09:30

  TVP 1

Twórcy

 • David N. Weiss Scenariusz
 • J. David Stem Scenariusz
 • Jill Gorey Scenariusz
 • Barbara Herndon Scenariusz
 • Stig Bergqvist Reżyseria
 • Paul Demeyer Reżyseria
 • John Bryant Montaż
 • Jeremy Soule Muzyka

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Nastoletni Chuckie niepokoi się o ojca, który od dłuższego czasu nie ma nawet narzeczonej. Tymczasem chłopiec chciałby mieć nową mamę. Chas zaczyna więc umawiać się na randki. Pewnego dnia wyjeżdża do Paryża. Tymczasem jego syn nie ustaje w poszukiwaniach towarzyszki życia dla ojca. Okazuje się przy tym, że nie wszystkie pięknie wyglądające potencjalne mamusie faktycznie nadają się do tej roli. Chuckie otrzymuje lekcję odwagi, lojalności, zaufania i prawdziwej miłości.

"Rugrats", czyli "Pełzaki" to cykl amerykańskich filmów animowanych stworzony przez Arlene Klasky i Gabora Csupo o grupie nieznośnych dzieci, które pakują się stale w nieprawdopodobne przygody. Nasi bohaterowie toTommy Pickles i jego starsza, przemądrzała kuzynka Angelica, Chuckie Finster, wszystko - i ciągłożerne bliźniaki Phil i Lil DeVille, a także ich rodzice. Istotną rolę w serialu odgrywa pies Spike, lalka Angeliki - Cynthia oraz dinozaur Reptar. Serial był emitowany w Stanach w latach 1991 - 1994, a potem od 1997 do 2004. W 1998 powstał pierwszy film pełnometrażowy ("The Rugrats Movie"), a później kolejne: "Rugrats in Paris" (2000) i "Rugrats Go Wild! " (2003). Głównym bohaterem "Pełzaków w Paryżu" jest Chuckie Finster. Chłopiec nie pamięta swojej mamy, a całe życie spędził z ojcem - wdowcem. Bardzo zazdrości innym dzieciom, że mają oboje rodziców, a jego jedynym marzeniem jest mieć nową mamę. Tak się składa, że ojciec Tommy'ego, Stu, zostaje pilnie wezwany do Paryża, aby naprawić jedną z głównych atrakcji tamtejszego parku rozrywki, Euroreptarlandu, wielkiego dinozaura Reptara, którego był konstruktorem. W podróży towarzyszą mu, oczywiście, wszystkie "pełzaki" oraz ich rodzice. Dyrektorka parku, demoniczna i nienawidząca dzieci Coco LaBouche, pracuje wlaśnie nad nową promocją - w Euroreptarlandzie ma być bardziej ciepło i rodzinnie. Coco wpada więc na pomysł (manipulowana trochę przez sprytną Angelikę) wydania się za mąż za Chasa, ojca Chuckiego. Spełniłaby wtedy oczekiwania swojego japońskiego szefa. Angelica, knując swoją intrygę, liczy na to, że w ten sposób pomoże swojemu małemu przyjacielowi. Chuckie wymarzył sobie jednak inną mamę - od chwili, kiedy zobaczył księżniczkę z parku rozrywki, zaprzyjaźnioną z groźnym Reptarem, myśli tylko o niej. Dzieci zaprzyjaźniają się tymczasem z Kimi, córeczką asystentki Coco, Kiry. Kira kocha wszystkie dzieci, jest dla nich wyrozumiała i serdeczna, od pierwszego wejrzenia polubiła też "pełzaki" i Chasa.

Komentarze

Skomentuj
 • asionek (gość)

  świetna :*

  06.04.2010 08:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×