Peppa i złote kalosze

Wielka Brytania 2015

Peppa uwielbia swoje złote kaloszki, to jej najukochańsze buty. I choć Suzy twierdzi, że kalosze Peppy są po prostu żółte mała świnka dobrze wie, że są złote, a tym samym wyjątkowe.

  • Gatunek: Film animowany

Peppa i złote kalosze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Peppa uwielbia skakać po kałużach - to najlepsza zabawa w trakcie deszczu i po burzy. Peppa uwielbia swoje złote kaloszki, to jej najukochańsze buty. I choć Suzy twierdzi, że kalosze Peppy są po prostu żółte mała świnka dobrze wie, że są złote, a tym samym wyjątkowe. Niestety złote kalosze Peppy spodobały się także Pani Kaczce, która pewnego dnia zabrała je małej śwince i uciekła!

Peppa, jak każda mała świnka, uwielbia skakać po kałużach - to najlepsza zabawa w trakcie deszczu i po burzy. Peppa uwielbia też swoje złote kaloszki, to jej najukochańsze buty. I choć Suzy twierdzi, że kalosze Peppy są po prostu żółte mała świnka dobrze wie, że są złote, a tym samym wyjątkowe. Niestety złote kalosze Peppy spodobały się także Pani Kaczce, która pewnego dnia zabrała je małej śwince i uciekła! Peppa odbędzie daleka podróż przez morza, lądy i przestworza, żeby odzyskać swoje ukochane żółte kalosze. Zwłaszcza, że zbliża się Wielki Konkurs Skoków do Kałuży, na który tak długo czekała! Po drodze pozna intersujące postaci i dowie się wielu ciekawych rzeczy. Oczywiście, zawsze będzie mogła liczyć na pomoc Mamy Świnki, Taty Świnki, swojego braciszka George'a i Dziadek Królik.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×