Płatki - w stronę samopoznania

Petals. A Journey Into Self Discovery, USA 2008

Fotografie zewnętrznych narządów płciowych kobiety autorstwa artysty fotografika pokazano seksuologom, ginekologom, krytykom sztuki, kobietom i przypadkowym osobom, prosząc o komentarz.

  • Czas trwania: 49 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Płatki - w stronę samopoznania w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Beck Peacock Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Zdjęcia autorstwa fotografika Nicka Karrasa zawarte w albumie zatytułowanym "Petals" stały się pretekstem do dyskusji o wpływie wyglądu miejsc intymnych na kobiecą samoocenę, a także próbą zniesienia tabu, którym jest kobieca intymność we współczesnej kulturze. Fotografie pokazano seksuologom, ginekologom, krytykom sztuki, kobietom uczestniczącym w projekcie, a także przypadkowym osobom na ulicy, prosząc o komentarz dotyczący ich odczuć po obejrzeniu albumu.

Niezwykle subtelne spojrzenie na temat szczególne ważny dla kobiecej seksualności -zewnętrzne narządy płciowe. Zdjęcia autorstwa artysty fotografika Nicka Karrasa, zawarte w albumie zatytułowanym "Petals", stały się pretekstem do dyskusji o wpływie wyglądu tych intymnych miejsc na kobiecą samoocenę, a także próbą odczarowania tabu, jakim wciąż jest kobieca intymność we współczesnej kulturze. Fotografie Karrasa pokazano seksuologom, ginekologom, krytykom sztuki, kobietom uczestniczącym w projekcie, a także przypadkowym osobom z ulicy prosząc o komentarz dotyczący ich odczuć po obejrzeniu albumu artysty. Szczere, spontaniczne, i odważne reakcje oglądających te szczególne fotografie dotykają tematu świadomości seksualnej kobiety i jej samooceny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×