Po drugiej stronie korytarza

Across the Hall, USA 2009

Terry odkrywa romans narzeczonej. Wiedząc, że kobieta czeka w hotelu na kochanka, wynajmuje pokój naprzeciwko. Chce zabić oboje. O swym zamiarze powiadamia przyjaciela.

 • Czas trwania: 93 minut, Gatunek: Thriller
 • Reżyseria: Alex Merkin

Po drugiej stronie korytarza w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Piątek 06.10.2023 23:45

  Polonia 1

Multimedia

Obsada

 • Mike Vogel jako Julian
 • Brittany Murphy jako June
 • Danny Pino jako Terry
 • Brad Greenquist jako Porter
 • Natalie Smyka jako Anna
 • Arie Verveen jako Lucas
 • Guillermo Díaz jako The Cook
 • Dov Davidoff jako The Bellhop

Więcej »

Twórcy

 • Noah Applebaum Drugi reżyser
 • Trevor Jones Drugi reżyser
 • Roger Melvin Drugi reżyser
 • Andrew Carranza Zdjęcia
 • Alex Merkin Reżyseria
 • Alex Merkin Montaż
 • Bobby Tahouri Muzyka
 • Stephen Fromkin Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

June - narzeczona Terrego zdradza go. Terry śledząc dziewczynę dociera do jednego z hoteli gdzie przebywają kochankowie. W upojeniu alkoholowym i pistolecie ręku chce rozprawić się parą, jednak wcześniej dzwoni do swojego przyjaciela Juliana, który próbuje go odwieźć od wykonania planu.

Terry jest na skraju załamania nerwowego. Niedawno odkrył, że jego narzeczona June ma romans. Śledząc ją, dowiedział się, że zamiast w zapowiadaną podróż udała się do miejscowego hotelu, gdzie w pokoju 507 oczekuje na kochanka. Terry wynajmuje więc pokój naprzeciwko i snuje plan działania. Jest gotów zabić niewierną kobietę i jej lubego. Roztrzęsiony Terry dzwoni do najlepszego przyjaciela, Juliana, aby wyznać mu swoje zamiary. Mówi, że narzędziem zbrodni ma być rewolwer, który wcześniej wykradł z jego domu.

Komentarze

Skomentuj
 • Anus (gość)

  Taki sobie film ogólnie ujmując ten program posiada za dużo powtórek kulwa

  17.01.2023 20:11
 • kokos (gość)

  Najlepszy w tym filmie jest jego tytuł.

  13.11.2022 16:53
 • 🗣

  ~PARAGRAF kto Cię czytał wcześniej to wie że to nie Ty pisałeś pisałeś te posty. To że nikt nie dokonuje korekt to powinieneś wiedzieć widząc tzw. "łańcuszki" na nieszczęścia latami wiszące w komentarzach.

  Tylko kurka wodna dalej nic się nie dowiedziałem czy warto obejrzeć ten film !

  24.04.2022 18:30
 • ~PARAGRAF (gość)

  STANOWCZE DEMENTI - otóż wpisy z dnia 07.01.2022 z godziny 00:43 oraz z tego samego dnia z godziny 00:46 nie są mojego autorstwa.Ktoś nieudolnie użył mojego stałego nicku ~PARAGRAF i perfidnie podszył się pod moją osobę. Na tej stronie dokonuje się (a przynajmniej powinno, bo rozum tak nakazuje) wpisów dotyczących sugerowanych pozycji filmowych do obejrzenia. Tu jest miejsce na dzielenie się własnymi opiniami bądź wrażeniami,jaki wynieśliśmy z oglądania danego filmu. Tu,wyrażamy często swoje subiektywne oceny,polecając lub nie omawiany film.Natomiast na "uprawianie" kulawej ,chorej i nie do zaakceptowania propagandy lub poglądów politycznych, są inne strony web.Dziwić mnie już nie powinno nic,co negatywnego dzieje się niemalże w każdej dziedzinie życia w Polsce, lecz tu zostałem rzeczywiście zaskoczony. Bowiem, jak redakcja tego portalu, mogła dopuścić do emisji tak kretyńskich i nie na temat wpisów ? Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Natomiast całkowicie zgadzam się z osobą spod nicku ~Niemożliwy,która krótka i na temat napisała (08.02.2022, o godzinie 23:07),co myśli o takich wpisach, jakich dopuścił się, za zgodą redakcji, fałszywy -PARAGRAF.I na koniec, mój prawdziwy nick ~PARAGRAF,jak i styl pisania,znacznie odbiega od tego fałszywego i skądinąd, chorego człowieka.Wystarczy przyjrzeć się jednemu i drugiemu nieco bliżej... Pozdrawiam :-))

  18.02.2022 17:36
 • Niemożliwy (gość)

  Ludzie tutaj się piszę opinie o filmie

  08.02.2022 23:07
 • ~PARAGRAF (gość)

  Jak zarabiają opluwacze🤑internetowi:

  * naszeblogi.pl/41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci

  * naszeblogi.pl/comment/113567#comment-113567 (opluwanie bezpośrednio z Niemiec było po 5 🇩🇪ojro)

  * wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/130641,tajna-instrukcja-PO-przejac-internet.html

  * wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-Platformy-od-ponad-dekady

  * wpolityce.pl/polityka/460757-farma-trolli-z-inowroclawia-to-prawdziwe-standardy-po

  * niepoprawni.pl/blog/kowalsky/czysciciele-internetu-manipulacje-w-sieci

  Agencja ratingowa: "Wyniki gospodarcze rządu PiS🇵🇱 są 4 razy lepsze niż rządu PO🇩🇪🏴‍☠️" (wspomnieli też, że wcześniejszy słaby rating był skutkiem kłamstw polityków PO🇩🇪🏴‍☠️). To samo jest w raportach GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, i nawet liberalno-lewicowej Komisji Europejskiej.

  Ekipy z PO🇩🇪-2050🇩🇪🇷🇺-Lewica🇷🇺-PSL🏳️‍🌈-itp🏴‍☠️., czyli "piniędzy [dla Was] nie ma i nie będzie", muszą sobie z Wami radzić inaczej niż swoimi "programami" i "wynikami" gospodarczymi, których nie mieli - za Wasze pieniądze stworzyli jeszcze więcej tzw. farm opluwaczy🤑internetowych, a PO🇩🇪 dla oszczędności zrobiło swoim członkom szkolenie z trolowania w internecie.

  .

  O czym nigdy nie napiszą opluwacze🤑internetowi z PO🇩🇪🏴‍☠️:

  Umowa gazowa Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z Rosją była negocjowana pod dyktando Gazpromu. Odtajniony po 2016r. raport NIK stwierdził: "była skrajnie niekorzystna dla Polski". Nie tak dawno sąd szwedzki zasądził dla Polski 1.5mld dolarów odszkodowania od Gazpromu za taką treść umowy. Opłatę od Gazpromu za przesył gazu przez Polskę - grubo ponad 2 mld zł rocznie - Tusk🇩🇪🏴‍☠️ umorzył Rosjanom. Jakim "cudem" skroplony gaz kupowany od USA był tańszy niż gaz przesyłany rurą z umowy gazowej Tuska🇩🇪🏴‍☠️???

  Za'prze'cza'jący wy'ni'kom ba'dań na'uko'wych z po'czą'tku tego wieku i wy'ni'kom po'mia'rów tzw. pre'ce'sji ru'chu Zie'mi pak'iet "kl'ima'ty'czny" obo'wią'zują'cy od 2019r. Tu'sk🇩🇪🏴‍☠️ po'dpi'sał Nie'mc'om️ ZA DAR'MO. A to naj'skutecz'niej'sza me'to'da zu'bo'że'nia Po'lski - tak du'że po'dw'yżki c'en en'er'gii zaw'sze po'wo'dują la'wi'nę in'fla'cyj'ną. (Nie'mc'y mają w pla'na'ch dla UE jesz'cze pa'ki'et po'dwy'żek ce'n pa'liw o ki'lka'set pro'cent - do tego też będą potrzebowali po'dp'isu swo'jego🇩🇪🏴‍☠️ pre'mie'ra w po'lsk'im🇵🇱 rzą'dz'ie)

  Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to dywersant i sabotażysta państwa polskiego🇵🇱? Czy to nie niemieccy️ dziennikarze obawiali się, że Tusk🇩🇪🏴‍☠️ będzie postrzegany w Polsce jako "niemiecka🇩🇪️ agentura🏴‍☠️"? Czy to nie jego nazywali "lokaj Merkel"? Czy to nie Rosjanie nazywali go "nasz🇷🇺🏴‍☠️ człowiek w Warszawie"?

  07.01.2022 00:46
 • ~PARAGRAF (gość)

  W tej, jak w setce innych gazetek z zagranicznym właścicielem, "komentują" na zlecenie Tuska🇩🇪🏴‍☠️ polityczni opluwacze🤑internetowi.

  Czyżby 🦧~PARAGRAFowi skłamało się, że "minister nie nadzoruje" - i tu hasełko emocjonalne, po którym najszybciej można poznać propagandystę🏴‍☠️ PO🇩🇪🏴‍☠️ - "nad treściami emitowanymi dla dzieci"?

  Bo zapewne bardzo niechcący "zapomniało" mu się, jak działa system i jakie funkcje mają poszczególne organy systemu, m.in. KRRiT... A jaką "aferę" wytropił ten niezłomny tropiciel: znaczek wieku przy tytule filmu w jakiejś gazetce, zresztą z zagranicznym właścicielem.

  A gdyby minister lustrował wszystkie programy na wszystkich kanałach, w tym satelitarnych, wraz z ich opisami we wszystkich gazetkach, to... 🦧~PARAGRAF wołałby bardzo oburzony, że "cenzura PiS". Klasyczna propagandówa PO🇩🇪🏴‍☠️...

  Czy to nie propagandówa jest głównym narzędziem systemowych kłamców i złodziei? Naprawdę chcecie, żeby Polską rządzili tacy? I komu ją sprzedadzą? Bo za ile, to można łatwo się domyślić...

  07.01.2022 00:43
 • Smok (gość)

  Przecież nie ma cenzury. Minister nie pilnuje treści. Czego chcesz tłuku.

  07.12.2021 20:22
 • ~PARAGRAF (gość)

  I taka fabuła została "oszacowana" na wiek widza lat 12 ? Czy to coś z programu nijakiego Czarnka, od nauki i wychowania w cnotach niewieścich ? Jeżeli tak, to tylko pogratulować, kompletnego braku nadzoru pana ministra nad treściami emitowanymi dla dzieci.

  02.11.2021 05:33
 • Mili (gość)

  Dla mnie super. Polecam

  03.08.2019 11:45
 • Lui (gość)

  dla mnie kicha

  21.02.2014 22:06
 • viki015@...

  opis fabuły intrygujący...

  21.02.2014 18:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.5 Głosów: 13

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×