Pod bluzką

Polska 2009

Opowieść o czterech przyjaciółkach, które wchodzą w dorosłość. Dla dziewczyn najważniejsza jest ich przyjaźń. Wierzą, że będzie to przyjaźń na zawsze.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Pod bluzką w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieść o czterech przyjaciółkach, które wchodzą w dorosłość. Dla dziewczyn najważniejsza jest ich przyjaźń. Wierzą, że będzie to przyjaźń na zawsze. Wspólnie spędzając czas, wędrując ulicami miasta, rozmawiając, starają się zrozumieć, kim są dla siebie. Jest to niezwykły czas, gdy wszystko jest intensywne, świeże i pierwsze. Dziewczyny poszukują miłości, która ma dać im poczucie szczęścia i spełnienie. Ale jest to też czas pierwszych bolesnych rozczarowań i poczucia odrzucenia.

"Pod bluzką" to opowieść o czterech przyjaciółkach, które wchodzą w dorosłość. Dla dziewczyn najważniejsza jest ich przyjaźń. Wierzą, że będzie to przyjaźń na zawsze. Wspólnie spędzając czas, wędrując ulicami miasta, rozmawiając, starają się zrozumieć, kim są dla siebie. Jest to niezwykły czas, gdy wszystko jest intensywne, świeże i pierwsze. Chęć przynależenia i bliskości nadaje ton wyborom. Dziewczyny poszukują miłości, która ma dać im poczucie szczęścia i spełnienie. Ale jest to też czas pierwszych bolesnych rozczarowań i poczucia odrzucenia. W rzeczywistości pełnej sprzecznych uczuć, mieszaninie szczęścia i braku nadziei, nie łatwo im odnaleźć siebie. Bo jak mówi Agnieszka: "udaję na zewnątrz twardą, a tak naprawdę w środku, w mojej psychice jest burza". Reżyserce Lucii von Horn Pagano w krótkiej, ale bardzo wyrazistej i mocnej etiudzie, w której obrazy połączone są ostrym montażem, udało się uchwycić ten intensywny, lecz trudny etap, jakim jest wchodzenie w dorosłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×