Podszepty serca

Torch Song, USA 1993

Uzależniona od alkoholu gwiazda filmowa Paula Eastman trafia do kliniki odwykowej. Tam poznaje Mike'a, przystojnego strażaka, również alkoholika. Po zakończeniu terapii rozstają się.

 • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Film obyczajowy
 • Reżyseria: Michael Miller

Podszepty serca w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 12.11.2010 01:20

  TVP 2

 • Sobota 23.10.2010 00:35

  TVP 2

 • Piątek 26.02.2010 23:25

  TVP 2

Twórcy

 • Leonora Thuna Scenariusz
 • Janet Brownell Scenariusz
 • Michael Miller Reżyseria
 • Paul Rubell Montaż
 • Kees van Oostrum Zdjęcia
 • Lee Holdridge Muzyka
 • Stephanie Austin Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Gwiazda filmowa Paula Eastman jest uzależniona od alkoholu. Za sprawą nałogu rozpadają się jej związki. Po kolejnej awanturze pijackiej córka zmusza kobietę, by udała się na kurację do kliniki odwykowej. Tam Paula poznaje Mike'a, przystojnego strażaka, również alkoholika. Po zakończeniu terapii rozstają się. Otoczenie kobiety uważa, że Mike jest jedynie kolejnym kochankiem, a jego rodzina nie akceptuje Pauli. Tymczasem, Ronnie, asystentka artystki, próbuje sprowadzić przełożoną na drogę uzależnienia i odzyskać nad nią kontrolę.

Uzależniona od alkoholu gwiazda filmowa, Paula Eastman (Raquel Welch), trafia do kliniki odwykowej. Tam poznaje Mike'a (Jack Scalia), przystojnego strażaka, również alkoholika. Po zakończeniu terapii Mike i Paula rozstają się, ale nie na długo. Chociaż wiele ich różni, jednak wspólne życie jest im pisane. Paula jest utalentowaną aktorką, ale i nałogową alkoholiczką. Nałóg niszczy jej karierę i kolejne małżeństwa. Również ostatni romans Pauli ze znanym reżyserem, kończy się skandalem, do którego pewnie by nie doszło, gdyby nie alkohol. Po kolejnej pijackiej awanturze córka Pauli, Delphine (Alicia Silverstone) zmusza matkę do poddania się kuracji odwykowej w klinice. Tam Paula poznaje Mike'a, również alkoholika i zakochuje się w nim. Ich romans trwa przez czas pobytu w klinice, później ich drogi się rozchodzą. Chociaż wiele dzieli tych dwoje, różne zawody i różne środowiska, Mike postanawia odnaleźć Paulę. Odnajduje ją na zebraniu anonimowych alkoholików. Po tym spotkaniu Mike i Paula próbują być razem, ale ich wspólne życie się nie układa, głównie za sprawą braku wyrozumiałości ze strony otaczających ich osób. Środowisko Pauli uważa, że Mike jest tylko kolejnym gachem znanej aktorki, rodzina Mike'a nie akceptuje Pauli. Romans zmierza do nieuchronnego końca. Ta sytuacja bardzo odpowiada asystentce Pauli, Ronnie (Laura Innes), która natychmiast próbuje sprowadzić Paulę na drogę uzależnienia. W ten sposób chce odzyskać utraconą kontrolę nad życiem swojej szefowej. Paula orientuje się w sytuacji i zwalnia Ronnie. Wkrótce potem rozpoczyna pracę nad nowym filmem. Tuż przed premierą wybucha skandal, wywołany przez spragnioną zemsty Ronnie. W tej sytuacji Paula może liczyć na pomoc tylko jednej, szczerze jej oddanej osoby. Mike kolejny raz pojawia się w jej życiu, tym razem na zawsze.

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Znowu jakis baran polaczyl dwa opisy w jeden.

  27.02.2010 00:30
 • Karolina (gość)

  Dziękuję za opowiedzenie całego filmu! Dzięki temu fantastycznemu opisowi widz wcale nie musi fatygować się przed telewizor, wystarczy, że przeczyta opis i już wszystko wie: jak się zaczyna film, jaka jest fabuła, no i najważniejsze - jak się kończy!!! Doceniam to, że w czasach, gdy mało kto ma czas czy nawet siłę by oglądać tv o tej porze, autor opisu dba o to, byśmy nie zapomnieli czym jest dobry film. Dzięki temu zaoszczędziłam aż 105 minut cennego czasu! Szkoda tylko,że miałam ochotę zobaczyć ten film, a autor opisu sprawił, że momentalnie mi się odechciało. Oby jak najmniej takich opisów! Pozdrawiam autora!

  26.02.2010 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.3 Głosów: 4

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×