Podwodna Safaga

Polska 2009

Safaga, egipskie miasteczko nad Morzem Czerwonym, znajduje się blisko Hurghady - egipskiego centrum turystycznego. Słynie z czystego powietrza, lazurowej wody i czarnych wydm piaskowych.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Podwodna Safaga w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Safaga, egipskie, ubogie miasteczko portowe leżące nad Morzem Czerwonym, znajduje się blisko Hurghady - egipskiego centrum turystycznego. Słynie z czystego powietrza, lazurowej wody, czarnych wydm piaskowych, bogatych źródeł mineralnych oraz z walorów zdrowotno-terapeutycznych, szczególnie dla osób z problemami reumatoidalnymi i łuszczycą. Prócz raju dla windsurferów i kitesurferów jest tu także raj dla płetwonurków. Mała ilość podwodnych turystów powoduje, że rafy są dzikie i nienaruszone.

"Podwodna Safaga" to film o egipskim, ubogim miasteczku portowym leżącym nad Morzem Czerwonym. Safaga leży blisko Hurghady, egipskiego centrum turystycznego. Słynie z czystego powietrza, lazurowej wody, czarnych wydm piaskowych, bogatych źródeł mineralnych oraz ze swych walorów zdrowotno-terapeutycznych, szczególnie dla osób z problemami reumatoidalnymi i łuszczycą. Prócz raju dla windsurferów i kitesurferów jest tu także raj dla płetwonurków. Mała ilość podwodnych turystów powoduje, że rafy są dzikie i nienaruszone. Film jest hołdem dla bogactwa i piękna tutejszej fauny i flory.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×