Pokolenie podłączonych

Pokolenie podłączonych, Polska 2022

Dokument przedstawia losy rodzin, w których dziecko uzależniło się od urządzeń mobilnych. Okaże się, ile czasu minęło, zanim rodzice odkryli niepokojące symptomy i jak wyglądała konfrontacja z prawdą.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Dariusz Kuciewicz

Pokolenie podłączonych w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Dariusz Kuciewicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia dramatyczne losy rodzin, w których dziecko uzależniło się od urządzeń mobilnych. Prześledzony zostanie proces od początku korzystania z urządzeń elektronicznych. Okaże się, ile czasu minęło, zanim rodzice odkryli niepokojące symptomy, jak wyglądała konfrontacja z prawdą o uzależnieniu dziecka. Jest to film głównie o rodzicach dzieci, które wpadły w uzależnienie od przenośnych urządzeń elektronicznych.

W filmie dokumentalnym "Pokolenie podłączonych" poznamy dramatyczne losy rodzin, w których dzieci wpadły w sidła uzależnień od urządzeń mobilnych. Problem jest olbrzymi; 43% dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat korzysta ze smartfonów i tabletów, 62% dzieci w wieku od 3 do 4 lat i aż 84% dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Co trzeci nastolatek nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez komórki. Sytuacja jest katastrofalna w skali, dla której nie ma żadnego odniesienia w dziejach. Tymi, którzy jako jedyni mogą położyć temu kres, są rodzice. Choć należy pamiętać, że kiedy mówimy o uzależnieniu, w większości przypadków niezbędne jest wsparcie terapeutyczne.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×