Pół ciała - całe życie

Half Body - Whole Life, 0

Gdy Rose Siggins była jeszcze dzieckiem, okazało się, że niezbędna jest amputacja nóg. Bohaterka przezwyciężyła przeciwności losu, została mechanikiem samochodowym, wyszła za mąż i urodziła synka.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Pół ciała - całe życie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Gdy Rose Siggins była jeszcze dzieckiem, okazało się, że niezbędna jest amputacja nóg. Bohaterka przezwyciężyła przeciwności losu, została mechanikiem samochodowym, wyszła za mąż i urodziła synka. Teraz Rose spodziewa się kolejnego dziecka. Wraz z mężem planuje założenie własnej firmy. Kamera towarzyszy Rose i jej bratu, podczas podróży, która ma naprawić relacje między członkami rodziny.

Rose Siggins urodziła się w bardzo ciężkim stanie zdrowia. Kiedy była jeszcze dzieckiem okazało się, że niezbędna jest amputacja nóg. Wraz z połową ciała pozostawiono jej dosłownie pół życia. Niezrażona Rose chwyciła życie za rogi, została mechanikiem samochodowym oraz mamą w pełni zdrowego synka. W tej chwili oczekuje drugiego dziecka, jednak tym razem, istnieje zagrożenie dla zdrowia dla obydwojga. To nie koniec utrapień Rose. Jjej brat opuścił dom, przez co powstał spór w rodzinie. Zone Reality przyłącza się do nich w momencie, kiedy wyruszają we wspólną podróż. Chcą odwiedzić swoich krewnych, mając nadzieję, że wyprawa będzie okazją do naprawy relacji między członkami rodziny. W tym samym czasie Rose i jej mąż Dave, planują otworzenie własnej firmy, a ich siedmioletni syn Luke marzy, żeby zostać zawodnikiem zawodowej ligi hokeja. Ten podnoszący na duchu film, opowiada niesamowitą historię wyjątkowej rodziny oraz inspirującej kobiety, która znajduje się w samym centrum wszystkich wydarzeń.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×