Pół ciała, pełnia życia

Half Body, Whole Life, USA/Wielka Brytania 2006

Historia Rose Siggins, której w dzieciństwie z powodu wady kręgosłupa amputowano obie nogi. Kobieta podjęła walkę o normalne życie.

  • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Pół ciała, pełnia życia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Gdy Rose była dzieckiem, okazało się, że z powodu wady kręgosłupa konieczna jest amputacja obu nóg. Choć zdawała sobie sprawę z własnej ułomności, nie chciała dać za wygraną. Rose została znakomitym mechanikiem samochodowym, wyszła za mąż, urodziła syna. Upartej kobiecie trudno się przeciwstawić. W programie widzowie zobaczą, jak radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami: urodzeniem drugiego dziecka, udziałem w wyścigach samochodowych i założeniem własnej firmy.

Historia niezłomnej Rose Siggins. Kobiety, która swoim życiem udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Posiadanie zaledwie połowy ciała nie przeszkodziło bohaterce filmu w dążeniu do spełnienia swoich marzeń. Gdy Rose była dzieckiem, okazało się, że z powodu wady kręgosłupa konieczna jest amputacja obu nóg. Nie zamierzała się jednak poddać i rozpoczęła swoją walkę o normalne życie. Zdawała sobie sprawę z własnej ułomności, ale nie chciała jej zaakceptować i dać za wygraną. Została znakomitym mechanikiem samochodowym, wyszła za mąż, urodziła syna. Upartej i szalonej Rose trudno się przeciwstawić. W programie zobaczymy jak poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami urodzeniem drugiego dziecka, udziałem w wyścigach samochodowych i założeniem własnej firmy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×