Połączył nas papież

Polska 2014

Film o tym, w jaki sposób Jan Paweł II wpłynął na ludzi TVP, dziennikarzy, operatorów i realizatorów. Grażyna Torbicka, Iwona Schymalla, Jacek Moskwa i inni wspominają papieża Polaka.

  • Czas trwania: 63 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Połączył nas papież w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Krzysztof Tadej Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument o tym, w jaki sposób Jan Paweł II wpłynął na ludzi Telewizji Polskiej, dziennikarzy, operatorów i realizatorów. Grażyna Torbicka, Iwona Schymalla, Anna Hałas-Michalska, Jacek Moskwa, ks. Krzysztof Ołdakowski SJ i inni opowiadają o wspomnieniach dotyczących Ojca Świętego. Film to również opowieść o osiągnięciach Telewizji Polskiej, papieskich pielgrzymkach, koncertach, o programach, o których informowały najważniejsze stacje telewizyjne świata. Autorzy transmisji i programów opowiadają o tym, co działo się poza kamerami telewizyjnymi.

Wyjątkowy film o tym, w jaki sposób Jan Paweł II wpłynął na ludzi Telewizji Polskiej, dziennikarzy, operatorów, realizatorów. Grażyna Torbicka, Iwona Schymalla, Anna Hałas - Michalska, Jacek Moskwa, ks. Krzysztof Ołdakowski SJ i inni opowiadają o bardzo osobistych wspomnieniach dotyczących Ojca Świętego. Film dokumentalny "Połączył nas papież" to również opowieść o osiągnięciach Telewizji Polskiej, papieskich pielgrzymkach, koncertach, programach, o których informowały najważniejsze stacje telewizyjne świata. Autorzy transmisji i programów opowiadają o tym, co działo się poza telewizyjnymi kamerami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×