Polityka

Polityka, Polska 2019

Bezkompromisowy film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

 • Czas trwania: 134 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
 • Reżyseria: Patryk Vega

Polityka w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Piątek 06.10.2023 00:45

  TVN

 • HIT Dnia

  Sobota 30.09.2023 21:35

  TVN

 • Powtórka

  Czwartek 07.09.2023 23:30

  TVN Fabuła

 • HIT Dnia

  Niedziela 03.09.2023 20:00

  TVN Fabuła

 • HIT Dnia

  Środa 30.11.2022 23:35

  TVN

 • HIT Dnia

  Czwartek 24.11.2022 22:45

  TVN

 • Powtórka

  Czwartek 28.04.2022 22:45

  TVN Fabuła

 • Sobota 23.04.2022 20:00

  TVN Fabuła

 • Powtórka

  Piątek 01.04.2022 00:40

  TVN

 • HIT Dnia

  Sobota 26.03.2022 21:25

  TVN

 • Czwartek 04.02.2021 03:45

  CANAL+ Film

 • Wtorek 02.02.2021 01:05

  CANAL+ Film

Multimedia

Obsada

 • Iwona Bielska jako posłanka Piotrowicz
 • Ewa Kasprzyk jako Jadwiga
 • Marcin Bosak jako premier "Bankster"
 • Janusz Chabior jako minister Alojzy
 • Tadeusz Chudecki jako Tadeusz, mąż pani premier
 • Andrzej Grabowski jako Prezes
 • Anna Karczmarczyk jako Basia
 • Zbigniew Kozłowski jako poseł Władysław Skiba

Więcej »

Twórcy

 • Norbert Modrzejewski Zdjęcia
 • Małgorzata Bednarek Kostiumy
 • Patryk Vega Reżyseria
 • Magdalena Plucinska Charakteryzacja
 • Tomasz Widarski Montaż
 • Łukasz Targosz Muzyka
 • Marcin Kaniewski Producent
 • Patryk Vega Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Polska scena polityczna w interpretacji Patryka Vegi. Reżyser podejmuje próbę pokazania, co robią i jak się zachowują najważniejsi ludzie w kraju po wyłączeniu kamer; jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływają na osoby piastujące najwyższe urzędy w państwie.

Polska scena polityczna w interpretacji Patryka Vegi. Reżyser podejmuje próbę pokazania, co robią i jak się zachowują najważniejsi ludzie w kraju po wyłączeniu kamer; jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływają na osoby piastujące najwyższe urzędy w państwie. "Polityka" to bezkompromisowy film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Komentarze

Skomentuj
 • Jak BARDZO platformiarze boją się prawdy z NIEZALEŻNYCH ŹRÓDEŁ w poniższych komentarzach: "Tusk UTAJNIŁ raport NIK o jego umowie z Rosją🇷🇺 - DLACZEGO?", "Świadek koronny, na którego POWOŁYWAŁ SIĘ Tusk, oskarża Tusków o przyjęcie ŁAPÓWKI od Rosjan🇷🇺" i kilku wcześniejszych? POLICZCIE, ile razy "przykrywają" je tu kłamstwami - co ICH politycy mówią o KŁAMANIU? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  Doradca Donalda Tuska, były członek RPP i były wicewojewoda, z AKTUALNYM ŹRÓDŁOWYM VIDEO (!!!) w drugim linku:

  twitter com gosc_radiazet status 1646412814284627968

  twitter com hipopokryzja status 1646399647441666048

  wpolityce polityka 642657 doradcy podpowiadaja zeby KLAMAC wiec Tusk KLAMIE

  ---

  Tusk: "Nigdy złego słowa nie powiem o Grabowskim" - nagrało się, pokazali w polskiej telewizji.

  Tutejsi platformiarze-"donosiciele-medialni" zawsze w swoich "argumentach" liczą na brak wiedzy w danej sprawie u ludzi, zwłaszcza tych, którzy oglądają WYŁĄCZNIE TVN. Podają "fakty", które sami i ich PO-"wolne-media" wymyślili. Dlatego nigdy nie podają ŹRÓDEŁ swoich "rewelacji". Jak zwykle, kłamcy i złodzieje.

  Jest program w TVP-Info codziennie o 19:19 - "Jak oni kłamią". Czasami bywa tam bardzo ciekawie...

  01.10.2023 05:49
 • poopo (gość)

  walić złodziei z pisiorowa

  01.10.2023 00:03
 • do Tfu!SK (gość)

  Ktoś cię chyba powinien zabić i wyruchać truchło, szmato.

  30.09.2023 23:16
 • We wrześniu 2023 roku media ujawniły, że wizy wjazdowe do Polski i strefy Schengen mogły być sprzedawane za łapówki obywatelom krajów Azji i Afryki. Dokładna skala procederu nie jest jeszcze znana, ale wątpliwości budzi co najmniej 250,000 wiz. Co gorsza, proceder wewnątrz MSZ mógł zostać ujawniony dopiero na skutek interwencji służb amerykańskich, szwedzkich i niemieckich, które alarmowały polskich śledczych. (gość)

  Według doniesień medialnych, w celi więzienia na Białołęce powiesił się świadek w śledztwie, w którym pojawia się wątek dotyczący polityków. Jak alarmowali dziennikarze, to była już trzecia śmierć w tej sprawie. Doniesienia sugerują, że 2 sierpnia nad ranem bokser miał popełnić samobójstwo, leżąc na własnej pryczy w areszcie na warszawskiej Białołęce. To Kostecki, według mediów, ujawnił powiązania między CBŚP a właścicielami agencji towarzyskich z Podkarpacia, w których mieli być nagrywani politycy. Według doniesień medialnych, Marszałek Kuchciński za pieniądze podatników woził samolotem dla VIPów rodzinę i znajomych. Radio ZET podaje, że chodzi o trzy loty z Warszawy do Rzeszowa, dwa powroty z Rzeszowa do Warszawy i jeden kurs na trasie Warszawa - Kraków. Za każdym razem Markowi Kuchcińskiemu towarzyszyli członkowie rodziny – w różnym zestawieniu. Na pokładzie była albo córka, albo synowie, albo żona. W magazynach polskich rolników zalegają miliony ton zbóż. Wszystko dzięki polityce rządu i apelowi Ministra Rolnictwa, który w czerwcu 2022 roku, przekonywał rolników, że ceny zbóż będą rosły, a nie jak się później okazało, malały. Rząd nie dopilnował procesu przywozu ukraińskiego zboża do Polski, co spowodowało spadek cen w skupach. Jak się również okazało, wwożone do Polski ukraińskie zboże techniczne mogło trafiać na polskie talerze. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Powiązani:

  Łukasz Szumowski, jego brat, żona, instruktor narciarstwa, handlarz bronią, biznesmeni związani z PiS

  Opis:

  Jak wynika z informacji mediów oraz kontroli poselskich afera ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego składa się z kilku afer pachnących korupcją:

  Bezużyteczne maseczki od instruktora narciarskiego Instruktor narciarski ministra otrzymał kontrakty rządowe na kwotę ok. 5 milionów zł na sprzedaż masek filtrujących oraz chirurgicznych. Jak się okazało dostarczył towar nienadający się do użytku, z fałszywym certyfikatem. Sprawą tego wyłudzenia zajmuje się CBA.

  100 mln zł za respiratory widma dla handlarza bronią Resort Szumowskiego kupuje ponad 1200 respiratorów od firmy handlarza bronią, która nigdy wcześniej nie działała na rynku medycznym. W czerwcu do Polski trafiło jedynie 50 urządzeń, chociaż zgodnie z umową dostawy powinny być realizowane od kwietnia. Ponadto okazało się, że za respiratory widmo ministerstwo zapłaciło 100 mln zł.

  Kupno testów po zawyżonych cenach od firmy związanej z PiS Ministerstwo zapłaciło blisko 47 mln zł za 365 tys. testów na obecność koronawirusa od poznańskiej firmy związanej z PiS. Jeden test kosztował aż 128 zł. Z doniesień medialnych wynika, że testy pochodziły z Turcji, gdzie poznańska firma kupowała je za ok. 34 zł za sztukę.

  Przepłacone przyłbice od żony instruktora narciarstwa Żona instruktora narciarstwa zarobiła kilkadziesiąt tysięcy złotych na sprzedaży przyłbic do bazy rezerw ministerstwa. Chodzi o sprzęt, który ministerstwo mogło kupować prosto z magazynów, a nie korzystać z pośredników.

  Dotacja dla brata Z doniesień medialnych wynika również, że Łukasz Szumowski, będąc w ewidentnym konflikcie interesów, przyjął stanowisko wiceministra w MNiSW mimo rodzinnych powiązań z firmami, które otrzymały i wciąż starały się o dotacje z podległego MNiSW Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Chodzi nawet o 200 milionów zł. W czerwcu 2017 roku, a więc tuż po tym jak został wiceministrem nauki, Łukasz Szumowski przepisał swoje udziały w spółkach medycznych na żonę, Annę, z którą ma rozdzielność majątkową. Dzięki temu nie musiał zawierać tych informacji w dostępnych publicznie oświadczeniach majątkowych. więcej na 100+ afer pisu.

  30.09.2023 22:47
 • poopo (gość)

  walić złodziei z pisiorowa

  30.09.2023 22:46
 • poopo (gość)

  walić złodziei z pisiorowa

  30.09.2023 22:45
 • Jak donoszą media, od czasu przejęcia władzy przez PiS - Polska importuje gigantyczne i rekordowe ilości węgla z Rosji (gość)

  Jak informują media, miała być pomoc dla ofiar przestępczości, ale są poważne zastrzeżenia co do tego, na co naprawdę wydawane są pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości. Najwyższa Izba Kontroli po wyrywkowym sprawdzeniu zakwestionowała wydatki w sumie na 33 miliony złotych. NIK, według doniesień medialnych, zwrócił też uwagę, że po zmianach, jakie w Funduszu Sprawiedliwości wprowadził minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, sposób podziału tych pieniędzy nie jest przejrzysty, co z kolei rodzi pole do nadużyć. Według doniesień medialnych, spółka Solvere została założona przez dwójkę PR-owców, najpierw premier Beaty Szydło, a teraz premiera Mateusza Morawieckiego. Według dziennikarzy, na niecały rok zostawili oni państwową posadę, a na konto ich prywatnej firmy popłynęły w tym czasie wielotysięczne przelewy. Przelewy od Polskiej Fundacji Narodowej za kampanię billboardową o sądach oraz od Prawa i Sprawiedliwości. Za co? Tego już nie wiadomo. Wiadomo jednak, że były to pieniądze z subwencji wyborczej dla partii, czyli z kieszeni podatników.

  30.09.2023 22:45
 • Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet (gość)

  Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet

  30.09.2023 22:43
 • Tfu!sk! (gość)

  Taki sam kurwa gniot i paszkwil, jak ta zielona granica tej kurwy żydowskiej! Tego cwela vegę czy jak się chuj zwie ,nie z ksywy , butelką po 0,7 w odbyt na sucho jak i tej jewrejce w brilach !, i w kopach parchów obydwoje pod płot na granicę!

  30.09.2023 22:17
 • Policzcie, ile razy platformiarze "przykrywają" tutaj prawdę z NIEZALEŻNYCH ŹRÓDEŁ we wcześniejszych komentarzach: "Tusk UTAJNIŁ raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z Rosją🇷🇺 z 2010r. - DLACZEGO?", "Tzw. mały świadek koronny, na którego POWOŁYWAŁ SIĘ Tusk [...] oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro ŁAPÓWKI" i kilku wcześniejszych. (gość)

  Odpowiedź Tuska (nagrało się, polskie telewizje pokazały) na zarzut górnika, który oskarżył go, że kazał policji strzelać gumowymi kulami do protestujących górników: "Nikt nie zginął, nikt nie został ranny... To nieprawda". To jak w końcu: nikt nie zginął i nawet nie został ranny, czy może po chwili namysłu Tusk uznał, że bardziej opłaci się kłamać, że to w ogóle nieprawda?

  A jaką odpowiedź Tuska pokazała TVN? No właśnie...

  Górnicy mają zaświadczenia lekarskie z ran odniesionych od kul policji.

  30.09.2023 20:53
 • Tutejsi platformiarze-"donosiciele-medialni" zawsze w swoich "argumentach" liczą na brak wiedzy w danej sprawie u ludzi, zwłaszcza tych, którzy oglądają WYŁĄCZNIE TVN. Podają "fakty", które sami i ich PO-"wolne-media". Dlatego nigdy nie podają ŹRÓDEŁ swoich "faktów". Jak zwykle, kłamcy i złodzieje. (gość)

  Jest program w TVP-Info codziennie o 19:19 - "Jak oni kłamią". Czasami bywa tam bardzo ciekawie...

  Np. ich poniższe kłamstwo o ustawie o aborcji po tym, jak usunięty został z niej jeden ustęp umożliwiający lekarzom łapówkarskie nadużycia w orzekaniu o konieczności aborcji - przerobili to na całkowity zakaz aborcji, jak można poczytać platformiarza niżej...

  W oczywistych, określonych ustawą okolicznościach aborcja CAŁY CZAS jest legalna w Polsce.

  Jak widać po ich komentarzach tutaj, "przykrywają" wcześniejsze komentarze mówiące prawdę o Tusku - byle dużo i byle duże, byle "przykryć", bez ŻADNYCH ŹRÓDEŁ tych "rewelacji". Policzcie, ile ich wstawili...

  30.09.2023 20:49
 • Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet (gość)

  Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet...

  30.09.2023 20:21
 • Policzcie, ile razy platformiarze "przykrywają" tutaj prawdę z NIEZALEŻNYCH ŹRÓDEŁ we wcześniejszych komentarzach: "Tusk UTAJNIŁ raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z Rosją🇷🇺 z 2010r. - DLACZEGO?", "Tzw. mały świadek koronny, na którego POWOŁYWAŁ SIĘ Tusk [...] oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro ŁAPÓWKI" i kilku wcześniejszych. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wiadomosci dziennik artykuly 130641,Tajna instrukcja PO przejac internet

  (Dziennik to dla PO tzw. "wolne media")

  460803 Trolling w sieci chleb powszedni Platformy od ponad dekady

  460757 Farma trolli z Inowroclawia to prawdziwe standardy PO

  naszeblogi 41923 Proceder werbowania agentow trolli w sieci

  ---

  Ostatni z powyższych artykułów przyciągnął trole, które w komentarzach informowali się, jakie są stawki za ich "pracę". Jeden z tych komentarzy ma jako źródło: "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec" - kłamanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 ojro🇩🇪.

  ---

  Np. trol platformiarski poniżej powtarza jedno z ich kłamstw - o ustawie o aborcji. Po tym, jak usunięty został z niej jeden ustęp umożliwiający lekarzom łapówkarskie nadużycia w orzekaniu o konieczności aborcji - przerobili to na całkowity zakaz aborcji, jak można poczytać platformiarza niżej...

  W oczywistych, określonych ustawą okolicznościach aborcja CAŁY CZAS jest legalna w Polsce.

  30.09.2023 20:01
 • lazania (gość)

  Badziewie, masakra nie film.

  30.09.2023 19:45
 • Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet. (gość)

  Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.Polska stała się piekłem kobiet, Trybunał Konstytucyjny 22 października 2020 roku orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodu są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to praktycznie całkowity zakaz legalnej aborcji w Polsce. W cały proces zakazu aborcji była zaangażowana Kaja Godek. Zostały wprowadzone zmiany, które są niezgodne ze zdanie Polaków. W badaniu przeprowadzonym przez Ipsos dla OKO.press Polacy wskazywali w większości, że aborcja powinna być legalna w przypadku zagrożeniu życia matki, gwałtu i uszkodzeniach płodu. Przez zmianę konstytucji, w całej Polsce wybuchły liczne protesty i strajki - Ogólnopolski Strajk Kobiet.

  30.09.2023 19:43
 • Komu jeszcze Tusk podwyższył tak jak mnie ponad dwukrotnie rachunki za gaz z PGNIG swoją umową z Rosją? Premier Morawiecki przed wojną obniżył je z powrotem do poziomu sprzed umowy Tuska. Nawet teraz w energetycznym kryzysie wojennym Putina nie są tak wysokie, jak za Tuska, bo Morawiecki dopłaca do naszych rachunków za gaz i prąd pieniędzmi z Orlenu. (gość)

  Jak Tusk to zrobił - sprawdź NIEZALEŻNE źródła w poniższych komentarzach: "Tusk utajnił raport NIK o jego umowie z Rosją🇷🇺 - DLACZEGO?", "Świadek koronny, na którego powoływał się Tusk, oskarża Tusków o przyjęcie ŁAPÓWKI od Rosjan🇷🇺", i wcześniejsze.

  Kto ma niekomercyjne indywidualne imienne rachunki z PGNIG wie, o czym mówię.

  Orlen w czasie kadencji PiS odprowadził do Skarbu Państwa w sumie już ponad 70 MILIARDÓW zł. dochodu (z tego TYLKO KILKA PROCENT ze sprzedaży paliw). Orlen Tuska przez 8 lat ich rządów odprowadził "aż" ponad 5 miliardów zł. dochodu. Ile kasy z Orlenu ukradła PO ?

  ---

  Tego komentarza dodanego tu wcześniej przestraszył się platformiarz-seryjny komentator z 30.09.2023 16:58, 15:48, 14:53, 12:58. Tą samą metodę stosuje "Andy" w komentarzu z "27.08.2023 18:45" pod filmem "Mumia" (telemagazyn pl film mumia-2462940): "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  30.09.2023 18:21
 • Tusk UTAJNIŁ raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z Rosją🇷🇺 z 2010r. - DLACZEGO? Czy historia zawarcia tej umowy świadczy o ŁAPÓWCE? Redaktorzy z energetyka24, których tak chętnie pokazywały PO-wolne-media, gdy krytykowali rząd za sprawę kopalni Turów, nazywają umowę Tuska największą aferą od 1989r. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money NIK UJAWNIL raport o umowach gazowych,199,0,2410183

  (Money to wp, czyli tzw. "wolne media" dla PO, bardziej się nie da...)

  energetyka24 gaz Thriller polityczny bez zakonczenia SZOKUJACE kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku

  energetyka24 gaz Rewolucja na Jamale KURIOZALNA umowa z Gazpromem przechodzi do historii analiza

  energetyka24 gaz NIEKOMPETENCJA NARUSZANIE PRAWA NIERZETELNOSC MIAZDZACY raport NIK o umowach gazowych z 2010 roku

  energetyka24 gaz Kaczynski mial racje gaz z USA znacznie TANSZY od rosyjskiego analiza

  money Gazprom Polska przesyl gazu,218,0,2411994

  nik gov Umowy gazowe raport NIK w calosci jawny

  ---

  Do utajnienia raportu NIK wystarczyła tak decyzja ministerstwa rządu Tuska (patrz "nik gov").

  To Tusk w 2009r. umieścił w urzędowej instrukcji negocjacyjnej nakaz dla Pawlaka wynegocjowania umowy obowiązującej do 2037r., z ceną gazu wyznaczaną wg ceny ropy naftowej. Dlatego przez Tuska płaciliśmy Rosji za gaz najdrożej w Europie, bo reszta Europy nie miała w swoich umowach takiego zapisu. Umowa Tuska umożliwiła Rosji niepłacenie za tranzyt gazu przez Polskę. Przepadły należne Polsce każdego roku co najmniej 2 MILIARDY zł od Rosji.

  ---

  Tego komentarza dodanego tu wcześniej przestraszył się platformiarz-seryjny komentator z 30.09.2023 16:58, 15:48, 14:53, 12:58. Tą samą metodę stosuje "Andy" w komentarzu z "27.08.2023 18:45" pod filmem "Mumia" (telemagazyn pl film mumia-2462940): "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  30.09.2023 18:19
 • Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk (pokazali go w polskiej TV) w sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r., oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro ŁAPÓWKI na rzecz rosyjskiego🇷🇺 węgla. (gość)

  Czy takie same powody miała największa afera - umowa gazowa Tuska z Rosją🇷🇺 z 2010r. (wg odtajnionego raportu NIK z 2013r.) i afera zaniechania i opóźniania budowy gazoportu (raport NIK)?

  Informacja o oskarżeniu została podana po odtajnieniu przez prokuraturę całości zeznań świadka w toczącym się procesie. Niemieckie media i tutejsze PO-wolne-media znów okazały się za PO-wolne - totalnie "nie zdążyły" o tym poinformować.

  Najlepszym komentarzem do oskarżenia o rosyjską łapówkę była mina Tuska poproszonego o komentarz. Zasłoniła go "dziennikarka" telewizyjna z PO-wolnych-mediów odmawiając w jego imieniu komentarza - "demokratyczna partia", "wolne media" i ich "dziennikarze"...

  Od tego czasu Tusk już nie wspomina o sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r., DLACZEGO?

  ---

  Tego komentarza dodanego tu wcześniej przestraszył się platformiarz-seryjny komentator z 30.09.2023 16:58, 15:48, 14:53, 12:58. Tą samą metodę stosuje "Andy" w komentarzu z "27.08.2023 18:45" pod filmem "Mumia" (telemagazyn pl film mumia-2462940): "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  30.09.2023 18:18
 • Ceny gazu w Europie poszły drastycznie w górę po zakręceniu kurków gazowych przez Putina w 2022r., a premier Morawiecki pieniędzmi z Orlenu dopłaca teraz do rachunków za gaz i za prąd dla odbiorców nie biznesowych. I Polacy nie płacą za gaz tak bajońskich sum jak teraz Niemcy. (gość)

  Szczegółowe informacje są w przysyłanych z PGNiG rachunkach dla indywidualnych odbiorców niekomercyjnych.

  Orlen w czasie kadencji PiS odprowadził do Skarbu Państwa w sumie już ponad 70 MILIARDÓW zł. dochodu (z tego TYLKO KILKA PROCENT ze sprzedaży paliw). Można? Bo Orlen Tuska przez 8 lat ich rządów odprowadził "aż" ponad 5 miliardów zł. dochodu. Ile kasy z Orlenu ukradła PO ?

  ---

  Tego komentarza dodanego tu wcześniej przestraszył się platformiarz-seryjny komentator z 30.09.2023 16:58, 15:48, 14:53, 12:58. Tą samą metodę stosuje "Andy" w komentarzu z "27.08.2023 18:45" pod filmem "Mumia" (telemagazyn pl film mumia-2462940): "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  30.09.2023 18:17
 • W 2020r. został wygrany proces przed sądem szwedzkim wytoczony w 2016r. przez rząd PiS przeciw Rosji🇷🇺. Zostało zasądzone i wypłacone Polsce 1.5 MILIARDA dolarów ODSZKODOWANIA za umowę gazową Tuska z 2010r. Jaką ŁAPÓWKĘ trzeba dać premierowi innego kraju, żeby uzyskać tak korzystną dla siebie umowę sprzedaży gazu? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money gospodarka PGNIG wygrywa z Gazpromem wyrok sie uprawomocnil 6757144556059232a

  (Money to wp, czyli tzw. "wolne media" dla PO, bardziej się nie da)

  pgnig Szwedzki sad potwierdzil zwyciestwo PGNIG w postepowaniu arbitrazowym 10184

  ---

  Szwedzki sąd w prawnym uzasadnieniu wyroku: "ta umowa gazowa jest zaprzeczeniem wszelkich zasad wolnego handlu".

  ps.: "Wolne sądy" - są, ale w Szwecji...

  ---

  Tego komentarza dodanego tu wcześniej przestraszył się platformiarz-seryjny komentator z 30.09.2023 16:58, 15:48, 14:53, 12:58. Tą samą metodę stosuje "Andy" w komentarzu z "27.08.2023 18:45" pod filmem "Mumia" (telemagazyn pl film mumia-2462940): "Film o Mumi. Wpis po to żeby tego Debila z dołu PRZESUNĄĆ."

  30.09.2023 18:17
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 3.8 Głosów: 4

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×