Polowanie na bin Ladena

Targeting Bin Laden, USA 2011

Dokument pokazuje, w jaki sposób amerykański wywiad, wojsko i najwyższe instancje polityczne koordynowały działania zmierzające do wyeliminowania bin Ladena.

 • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Polowanie na bin Ladena w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument pokazujący, w jaki sposób amerykański wywiad, wojsko i najwyższe instancje polityczne koordynowały działania zmierzające do wyeliminowania Osamy bin Ladena. 1 maja 2011 r. Biały Dom ogłosił, że amerykańscy komandosi zlikwidowali przywódcę Al Kaidy. Nalot Navy Seals na dom terrorysty pod pakistańskim miastem Abbottobad był zwieńczeniem akcji wywiadowczej realizowanej przez setki agentów i analityków CIA. O kulisach operacji opowiadają politycy, prezydent Obama, szef wywiadu oraz eksperci. Fabularyzowane sekwencje ilustrują ich relacje.

Dramatyzowany dokument o tajnej misji Amerykanów, która zakończyła się zabiciem bin Ladena. W filmie: wywiad z prezydentem Barackiem Obamą.

Komentarze

Skomentuj
 • Anty usa (gość)

  Nie piszcie tutaj komenatrzy - i tak je usuwaja jeżeli nie popierają usa. Polecam w sieci filmy pt. Fahrenheit 9.11 lub Obama - Wielkie Oszustwo. Dają do myślenia.

  15.03.2012 08:24
 • boa (gość)

  Obejrzałem z niesmakiem i złością. Propaganda w czystej bostaci, Goebbels był by dumny.

  14.03.2012 15:29
 • Reksio (gość)

  Cytuję zdanie z tego dokumentu "Ostatnią rzeczą, jaka widział Osama bin Laden, była lufa amerykańskiego karabinu" - jaka wrogość i pycha bije z jankeskich ust - feeeee... Nakręcili bajeczkę aby pomanipulować opinią publiczną. Ach jacy profesjonaliści niesamowici. Zawodowiec nie chwali się jak pracuje - tak działa amator morderca. Ciekawszym dokumentem jest "Fahrenheit 9.11" ukazujący serię nieścisłości w dniu zamachów z 11 września albo The Obama Deception (Obama - Wielkie Oszustwo) - który ktoś z niewyjaśnionych przyczyn wciąż usuwa ze wszystkich możliwych serwerów w sieci. Największym agresorem na świecie są USA.

  14.03.2012 12:16
 • bin Laden (gość)

  omg jakie kłamstwa. siedzi taki czarny pajac przed kamera i klamie w zywe oczy. film mozna porownac do nazistowskiej propagandy. dno

  14.03.2012 00:53
 • Dr Joseph.G (gość)

  Osama Bin Laden? Hmm... A to nie jest ten kumpel Busha przypadkiem? Ten co to jego i jego kolesi CIA finansowały? A cała rodzinka Bushów razem z rodzinką Bin Ladenów to starzy kumple? NO BO JEŻELI TAK to Obamie został jeszcze jeden TERRORYSTA do złapania, kurde a nawet dwóch no bo JUNIOR i SENIOR. Ale to już powinno im sprawniej pójść i nie trzeba będzie robić "pokojowych" i "stabilizacyjnych" najazdów na obce państwa BO OBAJ MIESZKAJĄ W USA.

  13.03.2012 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.0 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×