Polowanie na somalijskich piratów

Hunt for the Somali Pirates, USA 2010

Akcja odbicia zakładników z amerykańskiego frachtowca Maersk Alabama. Członkowie grupy żołnierzy do tajnych zadań specjalnych The US Navy Seals, rozprawiają się z somalijskimi piratami.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Polowanie na somalijskich piratów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Cały świat z uwagą przyglądał się przebiegowi kolejnych wydarzeń po zaatakowaniu amerykańskiego frachtowca Maersk Alabama przez somalijskich piratów. Zajęli oni statek i porwali kapitana jako zakładnika za żądany okup. Niezbędna okazała się interwencja Białego Domu, który zarządził natychmiastową akcję pojmania czwórki piratów bez narażania kapitana Philipsa. Dla specjalnie wyszkolonych członków oddziału amerykańskiej marynarki wojennej do tajnych zadań specjalnych, The US Navy Seals, to poprostu kolejny dzień w pracy.

Cały świat z uwagą przyglądał się przebiegowi kolejnych wydarzeń po zaatakowaniu amerykańskiego frachtowca Maersk Alabama przez somalijskich piratów. Sprawa zrobiła się bardzo poważna, kiedy zajęli oni statek i porwali kapitana jako zakładnika za żądany okup. Niezbędna okazała się interwencja Białego Domu, który zarządził natychmiastową akcję pojmania czwórki piratów bez narażania kapitana Philipsa. Brzmi jak zadanie niemożliwe do wykonania? Dla grupy specjalnie wyszkolonych żołnierzy to po prostu kolejny dzień w pracy. Członkowie oddziału amerykańskiej marynarki wojennej do tajnych zadań specjalnych, The US Navy Seals, szkoleni są pod jednym kontem - lokalizacji i unieszkodliwiania terrorystów na całym świecie. Należą oni do najbardziej efektywnych zabójców w amerykańskim arsenale.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×