Portugalia - wybrzeże bocianów

Portugal's Southwest: The Coast Of the Storks, Portugalia 2021

Film dokumentalny o Portugalii i pięknej przyrodzie regionu. Są gatunki, które znalazły tu idealny habitat do przetrwania. Majestatyczny bocian biały w pozornie nieprzyjaznym regionie znalazł dom.

 • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Luis Quintanilla Rico, Ricardo Guerreiro, Luis Quinta ir Ricardo Guerreiro

Portugalia - wybrzeże bocianów w telewizji

ZwińRozwiń
 • Poniedziałek 13.11.2023 12:50

  TVP 1

 • Piątek 06.10.2023 12:50

  TVP 1

Twórcy

 • Luis Quintanilla Rico Reżyseria
 • Ricardo Guerreiro Reżyseria
 • Luis Quinta ir Ricardo Guerreiro Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Film dokumentalny o Portugalii i pięknej przyrodzie regionu. To wyjątkowe miejsce, które obecnie mierzy się z problemem wszystkich wybrzeży. Musi zachować równowagę między historią a coraz liczniejszą obecnością ludzi. Są gatunki, które znalazły tu idealny habitat do przetrwania. Majestatyczny bocian biały w pozornie nieprzyjaznym regionie znalazł dom.

Film dokumentalny o Portugalii i pięknej przyrodzie regionu. To historia bocianów białych z południowo - zachodniej Portugalii. Południowo-zachodnie wybrzeża. Atlantyk - potężny rzeźbiarz - kształtuje dzikie i majestatyczne klify od 300 milionów lat. To wyjątkowe miejsce, które obecnie mierzy się z problemem wszystkich wybrzeży. Musi zachować równowagę między historią a coraz liczniejszą obecnością ludzi, znajdujących w oceanie potęgę. Wybrzeże i ląd tworzą unikalne i pełne wyzwań miejsce dla człowieka i dzikiej przyrody. Są gatunki, które znalazły tu idealny habitat do przetrwania i rozwoju. Wśród nich jest ptak, którego gniazda mają warunki jak nigdzie na świecie. Elegancki i majestatyczny bocian biały w pozornie nieprzyjaznym regionie - znalazł dom.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×