Poznajcie moich ojców

My Weird and Wonderful Family, Wielka Brytania 2010

Tony i Garry trafili na pierwsze strony gazet tuż po przyjściu na świat ich pierwszych potomków. Bliźniaki urodziła surogatka. Film śledzi losy nietypowej rodziny w trakcie starań o kolejne dziecko.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Poznajcie moich ojców w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Tony i Garry trafili na pierwsze strony gazet tuż po przyjściu na świat ich pierwszych potomków. Para homoseksualistów była wielokrotnie krytykowana przez media i oskarżana o działanie przeciwko naturze. Ich bliźniaki urodziła amerykańska surogatka. Ojcowie od początku postanowili wychowywać dzieci bez udziału matki. Dokument śledzi losy nietypowej rodziny w trakcie starań o kolejne dziecko. Widzowie dowiedzą się, jak czują się dzieci wychowywane przez dwóch ojców i czy ich życie różni się od tego, jakie prowadzą rówieśnicy.

Tony i Garry trafili na pierwsze strony gazet tuż po przyjściu na świat ich pierwszych potomków. Para homoseksualistów była wielokrotnie krytykowana przez media i oskarżana o "działanie przeciwko naturze". Ich bliźniaki urodziła amerykańska surogatka. Ojcowie od początku postanowili wychowywać dzieci bez udziału matki. Dokument "Poznajcie moich ojców" śledzi losy nietypowej rodziny w trakcie starań o kolejne dziecko. Jak czują się dzieci wychowywane przez dwóch ojców? Czy ich życie różni się od tego jakie prowadzą ich rówieśnicy? Czy tym razem opinia publiczna będzie dla nich bardziej wyrozumiała?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×