Prawdziwa historia horroru w Amityville

The Real Amityville Horror, Wielka Brytania 2005

Program poszukuje odpowiedzi na pytanie czy tajemnicza historia najsłynniejszego w Ameryce nawiedzonego domu wydarzyła się naprawdę, czy była tylko udramatyzowanym oszustwem.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Prawdziwa historia horroru w Amityville w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program poszukuje odpowiedzi na pytanie czy tajemnicza historia najsłynniejszego w Ameryce nawiedzonego domu wydarzyła się naprawdę, czy była tylko udramatyzowanym oszustwem. Rodzina Lutzów z Amityville, na Long Island w USA, zmuszona była w panice uciec z wlasnego domu. Twierdzili, że zmusiły ich do tego tajemnicze i przerażające okoliczności. Miało to miejsce w kilka lat po tym, jak cała mieszkająca przed nimi w tym samym domu rodzina została wymordowana, a tę okropną zbrodnię uznano za sprawkę diabła.

Program poszukuje odpowiedzi na pytanie czy tajemnicza historia najsłynniejszego w Ameryce nawiedzonego domu wydarzyła się naprawdę, czy była tylko udramatyzowanym oszustwem? Rodzina Lutzów z Amityville, na Long Island w USA, zmuszona była w panice uciec z wlasnego domu. Twierdzili, że zmusiły ich do tego tajemnicze i przerażające okoliczności. Miało to miejsce w kilka lat po tym, jak cała mieszkająca przed nimi w tym samym domu rodzina została wymordowana, a tę okropną zbrodnię uznano za sprawkę diabła. Specjaliści o parapsychologicznych zdolnościach którzy zajęli się próbą rozwikłania zagadki stwiedzili, że na dom została rzucona klątwa. Wiele innych osób jednak jest zdania, że całą historię wymyślono aby na niej dobrze zarobić - historia wydarzeń w Amityville trafiła na listę światowych bestsellerów, co z kolei przyczyniło się do powstania wielu innych książek i filmów na ten temat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×