Preludium

Polska 2009

Film prezentuje niewidomą marzącą o występie w La Scali. Mimo pracy i wielu wysiłków nie udało jej się spełnić tego marzenia, ale odnalazła cel życia - nauczanie młodzieży na prowincji.

  • Czas trwania: 42 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Preludium w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Leszek Ciechoński Autor
  • Agnieszka Elbanowska Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Film prezentuje niezwykle uzdolnioną muzycznie niewidomą marzącą o występie w La Scali. Jej droga była bardzo trudna, w czasie jej pokonywania poznała różnych Polaków, którym udało się pokonać wysoki próg tej opery oraz takich, którzy musieli zadowolić się występami na ulicy. Ona sama mimo pracy, wielu wysiłków i wyrzeczeń nie dostała się do La Scali, ale odnalazła cel życia, było to nauczanie młodzieży na prowincji.

Film prezentujący niezwykle uzdolnioną muzycznie niewidomą, marzącą o występie w Operze La Scala. Jej droga do La Scali była bardzo trudna, w czasie jej pokonywania poznała różnych Polaków, którym udało sie pokonać wysoki próg tej opery oraz takich, którzy musieli zadowolić się występami na ulicy. Ona sama mimo pracy, wielu wysiłków i wyrzeczeń nie dostła się do La Scali, ale odnalazła swój cel życia, było to nauczanie młodzieży na prowincji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×