Putin 4.0

Putin 4.0, Polska

18 marca 2018 r., w czwartą rocznicę aneksji Krymu, Władimir Putin kolejny raz wygrał wybory prezydenckie w Rosji. Mimo problemów ekonomicznych poparcie dla Putina nie spada poniżej 75 procent.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Barbara Włodarczyk

Putin 4.0 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Grzegorz Rybak Montaż
 • Barbara Włodarczyk Reżyseria
 • Walentyn Bodrow Zdjęcia
 • Barbara Włodarczyk Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

18 marca 2018 roku, w czwartą rocznicę aneksji Krymu, Władimir Putin kolejny raz wygrał wybory prezydenckie w Rosji. Mimo problemów ekonomicznych, sankcji i recesji gospodarczej w ankietach poparcie dla Putina nie spada poniżej 75 procent. Wizerunkowi prezydenta nie zaszkodziły rozpędzanie demonstracji, prześladowanie opozycjonistów ani zabójstwa i pobicia dziennikarzy krytykujących politykę Kremla.

18 marca 2018 roku, w 4. rocznicę aneksji Krymu po raz czwarty wygrywa wybory Putin. W jego zwycięstwomało kto wątpił. Już kilka lat wcześniej Rosjanie żartowali, że w 2018 roku odbędą się wybory prezydenta Putina. Mimo krachu rubla, sankcji i recesji gospodarczej, jego rankingi nie spadają poniżej siedemdziesięciu kilku procent. Większości Rosjan nie zraża do Putina ani rozpędzanie demonstracji, a nie wyroki opozycjonistów, ani zabójstwa lub pobicia dziennikarzy, którzy krytykowali Kreml. Bo w powszechnym odczuciu, nie ma dla niego alternatywy. Film w atrakcyjnej reportażowej formie odpowiada na pytanie, dlaczego znowu Putin, na czym polegafenomen jego popularności i jaka będzie jego czwarta kadencja. Krótko mówiąc, jaki będzie Putin przyszłości. Bohaterami są zwolennicy i przeciwnicy Putina w Moskwie, Tomsku i wiosce Malcewo na Syberii (to głubinka decyduje o wyborze) oraz w Groznym, gdzie tradycyjnie głosuje na niego ponad 90%.

Komentarze

Skomentuj
 • herk (gość)

  ty fuck porąbany to ty jesteś, spójrz jeśli masz mózg jakiego wodza masz w Polsce to są dopiero kundle

  06.07.2020 23:09
 • Kuba (gość)

  Dużo w tym propy, trochę jak w TVP, ale Rosjanie wiedzą, że póki mają Putina nikt im w kaszę nie będzie dmuchał. Rozumiecie?! W tym jest tajemnicą wysokiego poparcia. Ruscy mogą wytrzymać gorsze warunki życia, ale nie zniosą słabego wodza i serwilistycznego podejścia ich rządu.

  06.07.2020 22:15
 • fessta (gość)

  No cóż,skoro ma takie poparcie to albo Autorka kłamie i manipuluje,albo Rosjanie pamiętają gorsze czasy.I tyle!

  06.07.2020 18:30
 • jerzy (gość)

  Upośledzony facet....

  05.05.2018 13:29
 • Fuck ruscy (gość)

  Ja jebie! Tego sie kurwa nie da ogladac!:// jacy ci ruscy sa pojebani!:D malo sie nie posraja za tym psychopatycznym frajerem! Niech w koncu go ktos odsunie od wladzy,bo to ZWYKLY DEWIANT I PSYCHOL.

  05.05.2018 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×