Radwańska Open

Polska 2012

27 sierpnia na kortach w Nowym Jorku odbyła się 132. edycja wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Jedną z polskich uczestniczek była Agnieszka Radwańska.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Radwańska Open w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

27 sierpnia na kortach w Nowym Jorku odbyła się 132. edycja wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Jedną z polskich uczestniczek była Agnieszka Radwańska, najlepsza tenisistka w Polsce oraz jedna z najlepszych na świecie. Dziennikarz Bartosz Ignacik towarzyszył z kamerą zawodniczce od początku imprezy do momentu przegranej, która wyeliminowała ją z dalszych rozgrywek. Widzowie będą mogli zobaczyć kulisy US Open i przygotowania tenisistki do turnieju.

27 sierpnia na kortach w Nowym Jorku odbyła się 132. edycja wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Jedną z polskich uczestniczek była Agnieszka Radwańska, najlepsza tenisistka w naszym kraju oraz jedna z najlepszych na świecie. Dziennikarz Bartosz Ignacik towarzyszył z kamerą zawodniczce od początku zawodów do momentu przegranej, która wyeliminowała ją z dalszych rozgrywek. Dzięki dokumentowi widzowie będą mogli zobaczyć kulisy US Open i przygotowania tenisistki do turnieju.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×