Rajd supersamochodów

Supercar Run, Wielka Brytania 2004

Wydarzenie motoryzacyjne o dużej tradycji z udziałem samochodów przyszłości - przez pięć dni na trasie Londyn - Monte Carlo rozgrywa się rajd 100 supersamochodów.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Prowadzący: Joddie Kidd

Rajd supersamochodów w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Joddie Kidd

Opis programu

ZwińRozwiń

Rajd 100 supersamochodów wiodący z Londynu do Monte Carlo, odbywający się w pięknej scenerii Alp i malowniczych dróg tej części Europy. Wśród biorących w nim udział pojazdów znajdą się między innymi ferrari F40 i lamborghini murcielago filmowane na tle uroczych francuskich wsi. Prezenterka programu, brytyjska supermodelka Jodie Kidd, weźmie udział w tym rajdzie przez Francję, Szwajcarię i Włochy w swoim nowiutkim maserati spiderze.

Rajd 100 supersamochodów wiodący z Londynu do Monte Carlo, odbywający się w pięknej scenerii Alp i malowniczych dróg tej części Europy. Wśród biorących w nim udział pojazdów znajdą się między innymi ferrari F40 i lamborghini murcielago filmowane na tle uroczych francuskich wsi. Prezenterka programu, brytyjska supermodelka Jodie Kidd, weźmie udział w tym rajdzie przez Francję, Szwajcarię i Włochy w swoim nowiutkim maserati spiderze. Inne supersamochody na tej trasie to: ferrari 288 GTO, ferrari F40, lamborghini murcielago, jaguar E-type roadster, porsche 911 RS lightweight i chevrolet corvette ZR-1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×