Rango

Rango, USA 2011

Osamotniony kameleon o imieniu Rango trafia do miasteczka opanowanego przez zbirów kontrolujących miejscowe zasoby wody. Rango postanawia zostać stróżem prawa i pozbyć się rządzących osadą zakapiorów.

  • Czas trwania: 107 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Gore Verbinski

8

Ocena redakcji

Karykaturalna scenografia, galeria tanich drani, ich niemoralne prowadzenie się i skomplikowane dialogi jakie między sobą toczą to wystarczająca reklama tej pozycji dla dorosłych i antyreklama dla co wrażliwszych dzieciątek.

Rango w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Gore Verbinski Reżyseria
  • John Logan Scenariusz
  • Hans Zimmer Muzyka

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyhodowany w terrarium, osamotniony i zagubiony kameleon o imieniu Rango przemierza pustynię Mojave. Trafia do pewnego miasteczka opanowanego przez zbirów kontrolujących miejscowe zasoby wody. Rango postanawia zostać stróżem prawa i pozbyć się rządzących osadą zakapiorów.

Wyhodowany w terrarium, osamotniony i zagubiony kameleon o imieniu Rango przemierza pustynię Mojave. Tu trafia do pewnego miasteczka opanowanego przez typy spod ciemnej gwiazdy, którzy kontrolują miejscowe zasoby wody. Rango postanawia nadać nowy cel swojemu życiu - chce zostać stróżem prawa i pozbyć się rządzących osadą zakapiorów. Animowana opowieść o przygodach żądnego przygód kameleona w reżyserii twórcy "Piratów z Karaibów".

Recenzje

  • Karykaturalna scenografia, galeria tanich drani, ich niemoralne prowadzenie się i skomplikowane dialogi jakie między sobą toczą to wystarczająca reklama tej pozycji dla dorosłych i antyreklama dla co wrażliwszych dzieciątek.

    8/10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.6 Głosów: 27

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×