Robert Mitchum, król czarnych charakterów

Robert Mitchum, Hollywood's Bad Boy, Francja 2017

Dokument biograficzny poświęcony niepokornemu gwiazdorowi Hollywood, Robertowi Mitchumowi. Kariera aktora filmów noir przetrwała liczne skandale, zgorszenie opinii publicznej, a nawet wyrok więzienia.

  • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Stephane Benhamou

Robert Mitchum, król czarnych charakterów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Stephane Benhamou Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Robert Mitchum był najbardziej osobliwym idolem złotego wieku Hollywood. Rażąco przeciwstawiał się zasadom bezlitosnego, surowo regulowanego przemysłu filmowego, lekceważąc jego kodeksy i obyczaje. W przeciwieństwie do innych gwiazd swojego pokolenia, nigdy nie wydawał się oczywistym materiałem na słynnego aktora. Ale zbudował imponującą karierę, której nie zniszczyły żadne skandale. W filmie wspomnieniami o Robercie Mitchumie dzielą się jego syn oraz najbliższe osoby aktora.

Dokument biograficzny poświęcony niepokornemu gwiazdorowi Hollywood, Robertowi Mitchumowi. Kariera aktora filmów noir przetrwała liczne skandale, zgorszenie opinii publicznej, a nawet wyrok więzienia. Robert Mitchum był najbardziej osobliwym idolem złotego wieku Hollywood. Rażąco przeciwstawiał się zasadom bezlitosnego, surowo regulowanego przemysłu filmowego, lekceważąc jego kodeksy i obyczaje. W przeciwieństwie do innych gwiazd swojego pokolenia, nigdy nie wydawał się oczywistym materiałem na słynnego aktora. A jednak zbudował imponującą karierę, której nie zniszczyły żadne skandale. W filmie wspomnieniami o Robercie Mitchumie dzielą się jego syn oraz najbliższe osoby aktora.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×