Rusty, król kangurów

The Kangaroo King, Australia 2015

Kangur to jedno z najlepiej rozpoznawalnych zwierząt zamieszkujących najmniejszy kontynent - Australię. Ten nadzwyczaj odporny torbacz potrafi przystosować się do trudnych warunków.

  • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Thirelf Grozpitz, Jens Westhalen

Rusty, król kangurów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Thirelf Grozpitz Reżyseria
  • Jens Westhalen Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kangur to jedno z najlepiej rozpoznawalnych zwierząt zamieszkujących najmniejszy kontynent - Australię. Ten nadzwyczaj odporny torbacz potrafi przystosować się do trudnych warunków. Jednak susza zbiera śmiertelne żniwo. Tysiące kangurów padają ofiarą odwodnienia i głodu. Jeden wyjątkowo silny osobnik walczy o przetrwanie.

Opowieść o kangurze jednym z najbardziej rozpoznawalnych zwierząt zamieszkujących najstarszy kontynent - Australię. Australijski, wyschnięty busz, okrutna, bezwzględna kraina. Tu walczy o życie kangur rudy. Jest nadzwyczaj odporny, może przetrwać niemal w każdych warunkach, dzięki zdolnościom utrwalonym przez miliony lat ewolucji. Tym razem grozi mu zabójcza susza. Tysiące kangurów pada ofiarą odwodnienia i głodu. Jeden wyjątkowo silny osobnik jeszcze się trzyma. Aby wytrwać do końca, musisz być przygotowanym na wszystko. Mistrzem tej sztuki w australijskim buszu jest kangur rudy. To największy torbacz na świecie. Widz poznaje historię kangura od narodzin, poprzez młodość i dorastanie, aż po starość. Kto jest jego największym wrogiem, a kto przyjacielem? Zobaczymy orły, dingo, jadowite węże i gigantyczne jaszczurki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×