Salon, sypialnia, łazienka

Parlor, Bedroom and Bath, Włochy 1931

Reginald Irving to zwykły mężczyzna. Pewnego dnia zwraca na niego uwagę Jeffrey Haywood. Mężczyzna zamierza wykorzystać Reginalda do osiągnięcia własnego celu.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Komedia
  • Reżyseria: Edward Sedgwick

Salon, sypialnia, łazienka w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Edward Sedgwick Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Reginald Irving to zwykły mężczyzna, na którego pewnego dnia zwraca uwagę Jeffrey Haywood, zamierzający wykorzystać go do osiągnięcia własnego celu. Jeffrey kocha się w Virginii Embrey, z którą pragnie się ożenić. Jednak dziewczyna nie zamierza zgodzić się na ślub, ponieważ uważa, że jej starsza siostra, Angelica, powinna wyjść za mąż jako pierwsza. Jeffrey postanawia namówić Reginalda na to, aby oczarował kobietę. Najpierw jednak uczy go jak być dżentelmenem i wspaniałym kochankiem.

Komedia oparta na sztuce Charlesa W. Bella i Marka Swana opowiada zabawną historię Reginalda Irvinga (w tej roli Buster Keaton). Gra on zwykłego mężczyznę, na którego pewnego dnia zwraca uwagę Jeffrey Haywood, który zamierza wykorzystać go do osiągnięcia własnego celu. Jeffrey kocha się w Virginii Embrey, z którą pragnie się ożenić. Jednak dziewczyna nie zamierza zgodzić się na ślub, ponieważ uważa, że jej starsza siostra Angelica powinna wyjść za mąż jako pierwsza. Jak dotychczas dziewczyna odrzucała wszystkich potencjalnych chętnych. Jeffrey postanawia namówić Reginalda na to, aby oczarował kobietę. Najpierw jednak uczy go jak być dżentelmenem i wspaniałym kochankiem..

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.5 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×