Sanatorium dla pedofilów

A place for Paedophiles, 0

Autor trafia do luksusowo wyposażonego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa ponad pół tysiąca amerykańskich pedofilów. Poznaje zarówno skazańców jak i lekarzy psychiatrów.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Sanatorium dla pedofilów w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 11.04.2010 12:20

  TVN 24

Opis programu

ZwińRozwiń

Autor trafia do luksusowo wyposażonego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa ponad pół tysiąca amerykańskich pedofilów. Większość z nich ma już za sobą długoterminowe wyroki za ciężkie przestępstwa na tle seksualnym. Teraz muszą poddać się leczeniu. Reżyser poznaje zarówno skazańców jak i lekarzy psychiatrów. Słucha różnych wersji wydarzeń, tłumaczeń, próbuje zapoznać się z tokiem rozumowania pedofilów oraz z założeniami i przebiegiem terapii. Dziennikarz przekonuje się, iż z tego szpitala nikt nie ma szansy wyjść.

Kolejny film, który wyemituje TVN24 nosi tytuł "Sanatorium dla pedofilów" (A place for Paedophiles) To dokument, w którym Louis trafia do kolejnego kontrowersyjnego miejsca - luksusowo wyposażonego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa ponad pół tysiąca amerykańskich pedofilów. Większość z nich ma już za sobą długoterminowe wyroki za ciężkie przestępstwa na tle seksualnym. Teraz muszą poddać się leczeniu. Theroux poznaje zarówno skazańców jak i lekarzy psychiatrów. Słucha różnych wersji wydarzeń, tłumaczeń, próbuje zapoznać się z tokiem rozumowania pedofilów oraz z założeniami i przebiegiem terapii. Dziennikarz przekonuje się ze zdziwieniem, iż z tego szpitala właściwie nikt nie ma szansy wyjść. Ukrytym celem szpitala w Coalindze jest trzymanie pedofilów z dala od społeczeństwa, choć - trzeba przyznać - w bardzo komfortowych warunkach. Ten niezwykły film już 11 kwietnia ( niedziela) o godzinie 12. 20 oczywiście w cyklu "Ewa Ewart poleca".

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×