Scooby-Doo! I upiorny strach na wróble

Scooby-Doo! Spooky Scarecrow, USA 2013

Scooby-Doo wraz z przyjaciółmi przybywa do cichego miasteczka, które przygotowuje się do świętowania dożynek. Niestety, beztroska impreza zostaje przerwana przez upiornego stracha na wróble.

  • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Michael Goguen

Scooby-Doo! I upiorny strach na wróble w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Michael Goguen Reżyseria
  • Alan Burnett Producent
  • Victor Cook Producent
  • Bruce King Montaż
  • Len Uhley Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Scooby-Doo wraz z przyjaciółmi przybywa do cichego rolniczego miasteczka, które przygotowuje się do świętowania dożynek. Ludzie wydają się radośni i dobrze się bawią. Niestety, beztroska impreza zostaje przerwana przez upiornego stracha na wróble, który sprawił, że nad miastem wisi mroczna klątwa. Okaże się, czy nieustraszonej ekipie uda się rozwiązać zagadkę i ocalić miasto przed niszczycielską siłą.

Kolejna część filmu o przygodach Scooby-Doo i jego nieustraszonej ekipy. Tym razem przyjaciele trafiają do miasteczka, nad którym zawisła mroczna klątwa. Scooby-Doo wraz z przyjaciółmi przybywa do cichego rolniczego miasteczka, które przygotowuje się do świętowania dożynek. Ludzie wydają się radośni i dobrze się bawią. Niestety, beztroska impreza zostaje przerwana przez upiornego stracha na wróble, który sprawił, że nad miastem wisi mroczna klątwa. Czy nieustraszonej ekipie uda się rozwiązać zagadkę i ocalić miasto przed niszczycielską siłą? Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Obraz, jak wszystkie filmy o przygodach Scooby-Doo i jego nieustraszonej paczki, obfituje w zabawne perypetie i zaskakujące zwroty akcji. Doprawiona szczyptą grozy intryga nie pozwala na nudę. Za reżyserię krótkometrażowej produkcji odpowiedzialny był zdobywca nominacji do Nagrody Emmy, Michael Goguen (serial Batman: Odważni i bezwzględni, Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×