Sekrety Mony Lisy

The Secrets of Mona Lisa, Wielka Brytania 2015

Mona Lisa to kobieta urzekająca, zmysłowa i znana na całym świecie. W świadomości wielu funkcjonuje wyłącznie jako obraz, ale są ludzie, których fascynuje jej prawdziwa historia.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Sekrety Mony Lisy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mona Lisa to kobieta urzekająca, zmysłowa i znana na całym świecie. W świadomości wielu funkcjonuje wyłącznie jako obraz, ale są ludzie, których fascynuje jej prawdziwa historia. Widzowie dowiedzą się, co kryje się za enigmatycznym uśmiechem Mony Lisy, co napędza niekończące się spekulacje i teorie na temat jej życia. Dokument rzuca nowe światło na tożsamość i pochodzenie kobiety. Naukowcy, korzystając z nowej technologii, dokonają próby odkrycia tajemnicy najbardziej kultowego dzieła sztuki.

Mona Lisa - urzekająca, zmysłowa i znana na całym świecie. W świadomości wielu funkcjonuje wyłącznie jako obraz, jednak są ludzie, których fascynuje jej prawdziwa historia. Co kryje się za enigmatycznym uśmiechem Mona Lisy? Co napędza niekończące się spekulacje i teorie na temat jej życia? Dokument rzuca nowe światło na tożsamość i pochodzenie Mona Lisy. Z wykorzystaniem nowej technologii naukowcy dokonają próby odkrycia tajemnicy najbardziej kultowego dzieła sztuki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×