Seks, władza i dyktatura

Sex, Power and Dictatorship, Francja 2014

Fałszywy purytanizm Stalina, seksualna żarłoczność Mussoliniego, infantylizm Hitlera i seks-bulimia Mao - opowieść o intymnym życiu tyranów. Twórcy zabiorą widzów w podróż przez krainę fantazji.

 • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: José Bourgarel

Seks, władza i dyktatura w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • José Bourgarel Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Fałszywy purytanizm Stalina, seksualna żarłoczność Mussoliniego, infantylizm Hitlera i seks-bulimia Mao - dokument to szokująca opowieść o intymnym życiu tyranów. Twórcy zabiorą widzów w niepoprawną podróż przez krainę seksualnych fantazji. Najwięksi dyktatorzy w historii nie stronili od grzesznych przyjemności, a niektóre ich upodobania do dziś mogą wprawiać w osłupienie.

Fałszywy purytanizm Stalina, seksualna żarłoczność Mussoliniego, infantylizm Hitlera i seks-bulimia Mao. Szokująca opowieść o intymnym życiu tyranów. Twórcy dokumentu "Seks, władza i dyktatura" zabiorą widzów Planete+ w niepoprawną podróż przez krainę seksualnych fantazji. Najwięksi dyktatorzy w historii nie stronili od grzesznych przyjemności, a niektóre ich upodobania do dziś mogą wprawiać w osłupienie. Czy to władza wykrzywia seksualność, czy odwrotnie - wybryki libido ciągną ludzi do władzy?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×