Sherlock Holmes kontra Conan Doyle

Sherlock Holmes againts Conan Doyle, Francja 2017

Kiedy 130 lat temu Conan Doyle stworzył postać Sherlocka Holmesa, nie spodziewał się raczej jak wielkim literackim mitem oraz żyznym gruntem dla licznych inspiracji stanie się jego dzieło.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Emmanuelle Nobécourt

Sherlock Holmes kontra Conan Doyle w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Emmanuelle Nobécourt Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kiedy 130 lat temu Conan Doyle stworzył postać Sherlocka Holmesa, nie spodziewał się raczej jak wielkim literackim mitem oraz żyznym gruntem dla licznych inspiracji stanie się jego dzieło. Mimo próby wyjścia poza ramy twórcy Holmesa, Doyle został przyćmiony przez dzieło. Czytelnicy często kontaktowali się z pisarzem w celu uzyskania pomocy od samego Holmesa. Odkryj prawdziwą historię kryjącą się za fascynującym mitem.

Kiedy 130 lat temu Conan Doyle stworzył postać Sherlocka Holmesa, nie spodziewał się raczej jak wielkim literackim mitem oraz żyznym gruntem dla licznych inspiracji stanie się jego dzieło. Mimo próby wyjścia poza ramy twórcy Holmesa, Doyle został przyćmiony przez swoje dzieło. Czytelnicy często kontaktowali się z pisarzem w celu uzyskania pomocy od samego Holmesa. Odkryj prawdziwą historię kryjącą się za fascynującym mitem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×