Siły Specjalne na froncie

Special Forces at the Frontline, USA 2006

Działania sił specjalnych USA zmierzające do całkowitego oczyszczenia Afganistanu ze wszelkich pozostałości działań Talibanu i Al Kaidy oraz min, które na każdym kroku zagrażają życiu ludności.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Siły Specjalne na froncie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Nieustanne działania amerykańskich sił specjalnych, zmierzające do całkowitego oczyszczenia Afganistanu ze wszelkich pozostałości działań Talibanu i Al Kaidy a przede wszystkim min lądowych, które na każdym kroku zagrażają życiu ludności. Trzydzieści lat konfliktu pozostawiło po sobie niebezpieczne, śmiercionośne dziedzictwo w postaci min i innego rodzaju broni pozostawionej w kryjówkach zniszczonego wojną obszaru. Dzisiaj, zadaniem żołnierzy sił specjalnych jest rozbrojenie tego terenu i pomoc w jego odbudowie.

Nieustanne działania amerykańskich sił specjalnych, zmierzające do całkowitego oczyszczenia Afganistanu ze wszelkich pozostałości działań Talibanu i Al Kaidy a przede wszystkim min lądowych, które na każdym kroku zagrażają życiu ludności. Trzydzieści lat konfliktu pozostawiło po sobie niebezpieczne, śmiercionośne dziedzictwo w postaci min i innego rodzaju broni pozostawionej w kryjówkach zniszczonego wojną obszaru. Dzisiaj, zadaniem żołnierzy sił specjalnych jest rozbrojenie tego terenu i pomoc w jego odbudowie. Zarówno poszukiwanie takich niebezpiecznych miejsc, jak i ich rozbrajanie jest niezwykle ryzykowne, jako że większość odnajdywanej w takich kryjówkach broni jest stara i niezwykle trudno jest przewidzieć jak zachowają się jej mechanizmy podczas rozbrajania, co sprawia, że cały proces w każdej chwili grozi eksplozją.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×