Sobhraj, czyli jak się zaprzyjaźnić z seryjnym mordercą

Sobhraj - Or How to Be Friends with a Serial Killer, Wielka Brytania/Finlandia 2004

Wstrząsająca historia jednego z najbardziej charyzmatycznych i pozbawionych skrupułów seryjnych morderców na świecie. W 2004 roku Sobhraja oskarżono o popełnienie 50 zabójstw w latach 70.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Sobhraj, czyli jak się zaprzyjaźnić z seryjnym mordercą w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wstrząsająca historia jednego z najbardziej charyzmatycznych i pozbawionych skrupułów seryjnych morderców na świecie. Był on podejrzany, choć nigdy nie skazany, o popełnienie 50 brutalnych morderstw w latch 70. na tzw "hippisowskim szlaku", wiodącym od Afganistanu do Tajlandii. Charles Sobhraj był osobnikiem o ujmującym sposobie bycia i bogatej przeszłości. O wietnamsko-hinduskich korzeniach, wielojęzyczny Sobhraj często pozował na paryskiego dealera kamieni szlachetnych, choć miał także kilka innych wcieleń.

Wstrząsająca historia jednego z najbardziej charyzmatycznych i pozbawionych skrupułów seryjnych morderców na świecie. Był on podejrzany, choć nigdy nie skazany, o popełnienie 50 brutalnych morderstw w latch 70. na tzw "hippisowskim szlaku", wiodącym od Afganistanu do Tajlandii. Charles Sobhraj był osobnikiem o ujmującym sposobie bycia i bogatej przeszłości. O wietnamsko-hinduskich korzeniach, wielojęzyczny Sobhraj często pozował na paryskiego dealera kamieni szlachetnych, choć miał także kilka innych wcieleń. Zapraszał spotykanych młodych podróżników do swego luksusowego apartamentu częstował winem i wyszukanym jedzeniem... Wielu z nich nigdy już potem nie widziano, a ich poranione, zwęglone, poturbowane w wyniku otrucia lub uduszenia zwłoki znajdowano później porzucone za miastem.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×